روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 573
  • 745
  • 1,381,997
شناسایی و ساماندهی نقاط حادثه خیز تبریز

 معاون حمل و نقل و ترافیک از شناسایی و ساماندهی معابر حادثه خیز سطح شهر خبر داد.
به گزارش شهریار؛ مهدی یوسفی در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: کارشناسان این معاونت  با همکاری کارشناسان فرماندهی راهور شهرستان تبریز با بررسی آمار مربوط به تصادفات روی داده در سطح شهر، معابر و نقاطی را که بیشترین تصادفات در آنجا اتفاق افتاده را شناسایی کرده اند.
وی ادامه داد: بر اساس این آمار بیش از ۲۵ نقطه و معبر از سطح شهر که در سال گذشته بیشترین تصادفات در آنجا اتفاق افتاده را شناسایی شده است.
معاون حمل و نقل و ترافیک در خصوص اقدامات انجام شده برای ساماندهی این معابر گفت: پس از شناسایی نقاط حادثه خیز طی مطالعاتی کارشناسان این معاونت به بررسی علل تصادفات روی داده در این معابر پرداخته و بر اساس این مطالعات راهکارهایی جهت کاهش تصادفات برای این معابر پیشنهاد داده شده است.طی جلسه ای با حضور سازمانها و معاونت های مرتبط شهرداری و پلیس راهنمایی و رانندگی، بهترین گزینه ها جهت عملیاتی کردن و سازماندهی معابر حادثه خیز انتخاب شده است که به زودی در این خصوص اقدام خواهد شد.
وی همچنین گفت: با بررسی علل و عوامل موثر در تصادفات  مشخص شده که نقش عامل انسانی در بروز تصادفات خیلی بیشتر از سایر عوامل بوده؛ لذا این موضوع لزوم توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت فرهنگ رانندگی را از سوی شهروندان  می رساند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز