روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 644
  • 884
  • 1,046,889
شناسایی ۱۱۴ نقطه حادثه خیز در جاده‌های استان

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای آذربایجان شرقی از شناسایی ۱۱۴ نقطه حادثه خیز در جاده‌های آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: از این نقاط حادثه خیز، ۶۳ نقطه در اولویت اصلاح قرار دارد که ۵۰ درصد آن از اعتبارات استانی و مابقی از اعتبارات ملی هزینه می‌شود.
منوچهر سلمان‌زاده در نشست کارگروه توسعه گردشگری آذربایجان شرقی که در استانداری برگزار شد، با اشاره به اینکه بر اساس تصمیم ستاد تبریز ۲۰۱۸ باید بخشی از اعتبارات این ستاد برای مرمت و بهسازی راه‌های استان هزینه می‌شد، اظهار داشت: از مجموع اعتبارات، ۵ میلیارد برای افزایش تابلوهای جاده‌ای و تابلوهای راهنمای گردشگری و ۱۰ میلیارد هم برای روکش آسفالت محورهای گردشگری آذربایجان شرقی باید هزینه می‌شد که متاسفانه تا این فصل از سال هنوز مبلغی تخصیص نیافته است.
وی با بیان اینکه باید موافقت نامه تبادل شود تا تخصیص یابد افزود: در این هفته اعتبارات به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ابلاغ شده و باید پیگیر جذب این رقم از اعتبارات باشیم.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه منتظر اعتبارات نماندیم و بسیاری از محورهای گردشگری استان را لکه گیری و آسفالت کردیم، ابراز داشت: در برخی از محورها هم روکش آسفالت تجدید شد.
وی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال هم در ۶۶۷ کیلومتر خط کشی جاده‌ها صورت گرفت خاطر نشان کرد: در این مدت، ۶۰۰ تابلوی جدید هم نصب شد تا راهنمایی گردشگران تسهیل شود.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای آذربایجان شرقی در پایان با اشاره به اینکه اصلاح بیش از ۱۴ مورد از این نقاط حادثه خیز در دست اقدام است افزود: اولویت انتخاب این نقاط هم با نقاط پرتردد و گردشگرپذیر استان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز