روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 615
  • 1,087
  • 1,361,614
از شنبه تا پنجشنبه

روزنامه ساقی آذربایجان بمنظور شکوفایی استعدادها و خلاقیتهای خوانندگان محترم ، هر روز ۱ تصویر در این صفحه چاپ میکند و از عزیزان میخواهد تا احساسات و اندیشه های ارزشمند خود را در قالب ۱ جمله در مورد این تصاویر بنویسند.
از شنبه تا پنجشنبه هر هفته ، ۶ تصویر چاپ خواهد شد و عزیزان خواننده اصل این ۶ تصویر را از محل تعیین شده بُریده و همراه با نوشته خود زیر هر تصویر و در محل تعیین شده ، یکجا به دفتر روزنامه ساقی آذربایجان تحویل یا از طریق پست ارسال خواهند کرد.
اسامی همه عزیزان که با رعایت شرایط فوق در مسابقه از شنبه تا پنجشنبه شرکت میکنند در روزنامه درج خواهد شد و از بین شرکت کنندگان محترم هر هفته به ۵ نفر به تشخیص هیئت داوران که بهترین جملات و اندیشه ها را در مورد تصاویر نوشته اند کارت هدیه نقدی بهمراه لوح تقدیر از طرف روزنامه ساقی آذربایجان اهداء خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز