روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
شهادت زهرای ۲ ساله یک جنایت است

سفیر اورمیه‌ای جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان، ضمن محکومیت حمله ارمنستان به مناطق مسکونی جمهوری آذربایجان در منطقه آلخانلی گفت: شهادت یک کودک خردسال و مادربزرگش در حمله اخیر ما را بسیار ناراحت کرد، این قطعا یک جنایت است.
جهانگیرزاده ضمن اعلام این موضوع که چنین حملاتی حل مساله قره‌باغ را پیچیده‌تر خواهد ساخت، گفت: آذربایجان دولت دوست و برادر ما است و از وقوع چنین حادثه‌ای بسیار متاسف هستیم. لازم است تا گروه مینسک سازمان امنیت و همکاری اروپا به وظایف خود در قبال تضمین برقراری آتش بس در مناطق جنگی قره‌باغ به خوبی عمل نماید.
سفیر ایران در آذربایجان ادامه داد: ایران در زمان ریاست جمهوری حیدر علی اف، برای حل و فصل مناقشه قره‌باغ تلاش‌های فراوانی کرد، اما نتیجه‌ای در بر نداشت. ایران خواهان پایان جنگ به روش‌های صلح‌آمیز می‌باشد چرا که جنگ و درگیری به ضرر تمامی کشورهای منطقه است.
گفتنی است، ارتش اشغالگر ارمنستان با حمله خمپاره‌ای به مناطق مسکونی و غیرنظامی جمهوری آذربایجان در منطقه آلخانلی شهرستان فضولی در جوار خطوط جبهه، یک مادربزرگ ۵۰ ساله و نوه ۲ ساله‌اش زهرا را به شهادت رساند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز