روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 84
  • 374
  • 1,283,009
شهرام محمودی: قطعاً در تیم ملی بازی نمی‌کنم

شهرام محمودی پشت خط زن تیم ملی والیبال که قبل از المپیک اعلام کرده بود این رویداد آخرین تجربه او در لباس تیم ملی بود، حالا یک بار دیگر تاکید کرد که فعلا قصد بازی کردن در تیم ملی را ندارد چون مشکلاتی وجود دارد که برای او خطرناک است.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش سه”، شهرام محمودی بعد از بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو اعلام کرد که قصد خداحافظی از تیم ملی را دارد. پس از گذشت چند ماه از این تصمیم، این بازیکن همچنان بر موضع خود پافشاری می کند. محمودی حالا یک بار دیگر میگوید: «فعلا قصد بازی کردن در تیم ملی را ندارم. واقعا مشکل دارم و نمی توانم در تیم ملی بازی کنم. حتی در لیگ هم با درد بازی می کنم.»
پشت خط زن تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که “اگر سرمربی آینده تیم ملی از تو بخواهد که به تیم ملی بازگردی، باز هم این درخواست را قبول نمی کنی؟” گفت: «باید شرایطش وجود داشته باشد که بتوانم بازی کنم. وقتی آسیب می بینم چرا باید این کار را انجام بدهم؟ نباید کاری را انجام بدهم که برای بدنم ضرر دارد. مصدومیت های زیادی دارم که می تواند باعث بروز مشکلات خطرناکی برایم شود و به این دلیل به صلاح نیست در تیم ملی بازی کنم.»

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز