روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 355
  • 351
  • 1,279,888
شهرتی فر: نیروگاه حرارتی تبریز با سوخت گاز طبیعی ادامه فعالیت می دهد

بر اساس پیگیریهای انجام یافته ، نیروگاه حرارتی تبریز مجددا از گاز طبیعی به عنوان سوخت استفاده میکند و سوخت مازوت از چرخه ی انرژی زایی این واحد بزرگ حذف گردید.
به گزارش نصر از روابط عمومی فرمانداری شهرستان تبریز، رحیم شهرتی فر با اعلام این خبر افزود: به دنبال برودت هوا و کاهش فشار گاز ، نیروگاه حرارتی تبریز اجباراً از سوخت مازوت به طور موقت استفاده می کرد که با توجه به بحران اخیر آلودگی هوا پیگیریهای لازم برای تامین گاز این مجتمع به عمل آمد و با تلاش و مساعدت منطقه ۸ عملیات گاز ، مجدداً سوخت نیروگاه حرارتی با گاز طبیعی تامین می شود.
فرماندار شهرستان تبریز به کاهش تدریجی آلودگی هوا از فردا اشاره کرد و از تمام شهروندان خواست همکاریهای لازم در این راستا را داشته باشند تا شهر تبریز این بحران را به زودی پشت سر بگذارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز