روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 905
  • 857
  • 1,394,198
شهرداری باید روح خدمت گزاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز، مهدی یوسفی شهردار منطقه یک در جلسه شورای معاونین منطقه یک در جلسه شورای معاونین منطقه به بیانات مقام معظم رهبری که فرموده اند: شهرداری باید روح خدمتگذاری و اخلاص را بیشتر از جاهای دیگر داشته باشد اشاره نمودند.
بر اساس این گزارش شهردار منطقه یک گفت: نگاه وسیع و هوشمندانه ی مقام معظم رهبری فصل الخطاب وظایف ماست و باید آن را سرلوحه قرار داده و هیچ قصور و کم کاری نباید مانع این نقشه راه گردد.
یوسفی اشاره نمود : مقام معظم رهبری اعلام فرمودند، شهرداری در سه سطح با مردم در ارتباط است سطح اول خدمت به مردم، سطح دوم حفظ و توسعه فضای سبز و سوم در سطح فرهنگ و این نقشه راه تمام وظایف و تکالیف ما را مشخص نموده است و باید با تمام توان در این راستا گام برداریم و هیچ گونه کندی و تاخیر و توجیه قابل قبول نیست.
وی گفت: همانگون که رهبر معظم می فرمایند: باید با روحیه ای بسیجی یعنی با احساس تکلیف ، بدون توقع ، فداکارانه، بدون خود نمائی ، و برای رضای خدا کار کرد و حتی یک روز را برای خدمت به مردم ازدست نداد.
یوسفی خطاب به معاونین منطقه اعلام نمود: باید با چشم بینا و گوش شنوا و هوشمندانه در سطح حوزه حضور یافت و هر گونه اقدام، مشکل و تخلفی را رصد نمود و اجازه ندهیم که خللی در آرامش شهر و شهروندان بوجود آید وبا افراد خاصی در حوزه شهرسازی و ساخت و ساز غیر مجاز برخورد قانونی داشته و برای رفع موانع و مشکلات، فرد به فرد مسئولیم و موظفیم از هیچ امری برای برداشتن مسائل شهری فروگذار نگردیم.
شهردار منطقه از معاونین منطقه خواست تا در چند ماه باقی مانده تا پایان سال تمامی برنامه های پیش بینی شده را به نحو احسن انجام داده و ثانیه ای تاخیر در اجرای آنها قابل قبول نبوده وباید با افراد که مانع رشد و تعالی سازمانی و خدمت صادقانه به مردم می گردند برخورد قاطع بعمل آید و معاونین بیش از پیش برای پیشبرد اهداف سازمانی، همدل همیار و همگرائی داشته و همراه با هم در جبهه خدمت به شهروندان تلاش نمایند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز