روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 280
  • 933
  • 1,362,212
شهرداری تبریز هیچ بدهی معوقی به بانک شهر ندارد

رئیس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر گفت: بسیاری از پروژه های نیمه کاره منطقه دو کشور استان های اردبیل، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی با حمایت ها و تسهیلات ارئه شده از سمت بانک شهر دوباره جان گرفت.
صفر صلاحلو در در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه بانک شهر در سطح کشور ۲۵۶ شعبه دارد،گفت: این بانک در منطقه دو آذربایجان که شامل استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل می شود ۱۱ شعبه دارد.
وی با اشاره به خدمات مختلفی که در شعب های مختلف بانک شهر ارائه می شود، اظهار کرد: صدور کارت شهروندی، ارایه خدمات ریالی و ارزی در فراسوی مرزهای جغرافیایی، مشارکت در توسعه و عمران شهری، حمایت از توسعه و حمل و نقل شهری، مشارکت در امور اقتصادی و حمایت از بنگاه ها و واحدهای تولیدی، مشارکت در طرح های فرهنگی و پرداخت تسهیلات ازدواج از دیگر خدمات این بانک است که موجب رضایتمندی مشتریان شده است.
وی افزود: ارایه خدمات خرید بلیط هواپیما، قطار و… در شهر نت نیز از خدماتی است که جدیدا توسط این بانک راه اندازی شده است.
رئیس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر با اشاره به سهم ۸/۵ درصدی شهرداری تبریز در نمایندگی بانک شهر کلانشهر تبریز، اذعان داشت: ۷ درصد از سهام بانک مربوط به شهرداری تبریز و ۱/۵ درصد مربوط به کارکنان آن است.
وی با بیان اینکه عمده سهام بانک شهر به مدیریت شهری اختصاص یافته است، اظهار کرد: با حمایت‌های این بانک از پروژه‌های شهری کلانشهرها در اجرای طرح‌های پل‌های راه آهن، توانیز و گلکار، میدان افلاک نما، تقاطع غیر هم سطح ماران، میدان آذربایجان، پروژه آیسان و قطار شهری در تبریز و طبقه اول پل قدس ، بسیاری از پروژه های نیمه کاره دوباره جان گرفتند.
صلاحلو در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری، گفت: در این حوزه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ تاکسی فرسوده تبریز در نیمه دوم سال گذشته با پرداخت تسهیلات از سوی بانک شهر نوسازی شده است.
وی در خصوص برنامه های بانک شهر برای رویداد تبریز ۲۰۱۸ اذعان داشت: از سال گذشته در بحث تبریز ۲۰۱۸ تلاش می کنیم و یکی از برنامه ها راه اندازی کارت خودپرداز در بازار تبریز بود ولی نیاز به بستر سازی دارد.
وی در پاسخ به سوالات خبرنگاران درخصوص ادعای بدهکاری کلان شهرداری به بانک شهر گفت: سال ۹۶ شهرداری تبریز هیچگونه تسهیلاتی از بانک شهر دریافت نکرده بود و در طی سال های گذشته نیز بدهی ندارد که در بحران باشد و نتواند پرداخت کند.
وی ادامه داد: شهرداری کلانشهر تبریز هیچ بدهی معوقی در این بانک ندارد و تمام تسهیلات ارائه شده را تصویه کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز