روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 638
  • 700
  • 1,332,578
شهرداری تبریز پیشرو در مسائل فرهنگی

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریزدر مسائل فرهنگی همواره پیشرو بوده و در سال ۹۵ افتخار کسب رتبه برتر استانی در حوزه فرهنگ را داشت که نتیجه فعالیت های برجسته فرهنگی در شهرداری تبریز است.
به گزارش شهریار، ۱۲۷ مرکز فرهنگی مختص شهرداری تبریز شامل ۱۷ خانه ی سلامت ، ۱۸ فرهنگسرا ، ۳۴ کتابخانه ،۷ پارک ،۲۷ سالن چند منظوره ، ۵ موزه و مراکز دیگر فرهنگی که با حضور ۴۰۰ مربی در طول سال فعال است و ۴۰۰ مربی در این مراکز فعالیت می کنند که این نشان از اهمیت مسائل فرهنگی در شهرداری تبریز است.
حجت الاسلام حمیدی هم چنین با اشاره به کسب رتبه های برتر در حوزه های عفاف و حجاب و غنی سازی اوقات فراغت شهروندان را یکی از اهداف مهم شهرداری تبریز عنوان کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز افزود: در طول سال ۹۵ ۲هزار و ۱۸۰ برنامه در حوزه ی فرهنگ گردشگری ، هنری و تفریحی ارایه شد که ۲۶۰ برنامه ویژه ی مناسبت های ملی ، مذهبی و انقلابی و نیز ۵۱۲ یادواره ، جشن و جشنواره و هم چنین روان ساختن اتوبوس های شادی و سلامت ، ۱۲۰ کلاس در حوزه ی مهارت های گوناگون و ۴۶۸ کارگاه آموزشی ارائه شد.برنامه هایی در قالب ۶ کمیته ویژه تبریز ۲۰۱۸ با اجرای بیش از ۲۶۰ برنامه ی بین المللی در سایر کشورها و برای فرهنگ سازی و نیز ۷۴۰ عنوان تور گردشگری در جهت اعتلای موضوع مهم تبریز ۲۰۱۸ بوده است.
وی در ادامه با تشکر از دست اندر کاران این برنامه اظهارکرد؛ همه ی فعالیت های فرهنگی شهرداری با همت و درایت و راهنمایی های مدبرانه ی شهردار محترم کلانشهر تبریز در حوزه های مختلف فرهنگی صورت و همه تلاش ما این است که یک میزبان شایسته برای ۲۰۱۸ باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز