روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 66
  • 654
  • 999,268
شهرداری تنها دستگاه متــولی در حوزه حـــاشیه‌نشینی نیست

وظیفه شناس در برنامه تلویزیونی “تبریزیم” که به صورت زنده از شبکه استانی سهند پخش شد حضور یافت.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰ کلانشهر تبریز وظیفه شناس با حضور در برنامه زنده “تبریزیم” به سوالات مجری برنامه در حوزه های عمرانی، پروژه اولین کوچه سبز در ایران ، اقدامات شهرداری منطقه ده در حوزه حاشیه نشینی ،پاسخ داده و اقدامات انجام گرفته در این راستا را تشریح نمودند. شهردار منطقه ده با اشاره به اجرای طرح” اولین کوچه سبزدرایران” آن را در راستای ارتقای کیفیت زندگی مناطق حاشیه نشین دانست. وی هدف ازاجرای این طرح را احترام به حقوق همسایگی در راستای کرامت انسانی، توجه به نوسازی و بهسازی کوچه ها ،توجه به مشارکت مردمی درراستای ارتقای محیطی، توجه به اصول زیبایی و پاکیزگی کوچه های سبز، احترام به محیط زیست درراستای توسعه پایداری، ایجاد و توسعه فضای سبز درکوچه ها برشمرد و افزود : این طرح در محله نژاد اصغری اول به عنوان یک محله پایلوت در بین سایر محلات شهر تبریز به اجرا درآمد وامیدواریم با کیفیت مطلوب تری در سایر محلات منطقه هر ماه اجرا شود.
وی در ادامه این گفتگوی زنده به زمینه های فرهنگی و اجتماعی حاشیه نشینی اشاره و تاکید کرد: در این خصوص، حرکت هایی برای مقاوم سازی آحاد اجتماعی با تعریف گروه های هدف صورت گرفته است.
وی ادامه داد: اقدامات شهرداری تبریز در مهار حاشیه نشینی، قابل تامل است وجای خوشحالی‌ داردکه برنامه‌های شهرداری تبریز در حوزه حاشینه‌نشینی، به نقطه عملی رسیده و این رویکرد ، تبریز را به یکی از شهرهای پیشتاز در مهار حاشیه‌نشینی تبدیل کرد. وظیفه شناس با تاکید بر اینکه شهرداری تنها دستگاه متولی در حوزه حاشیه‌نشینی نیست.
وی خاطرنشان کرد: برای برداشتن مشکلات پیش رو و چالشهای موجود نیاز به هماهنگی و همسوئی دستگاهها با یکدیگر می باشد تا خدمات موثری به ساکنین این مناطق ارائه گردد. وی همچنین در خصوص مجموعه تاریخی مقبرالشعرا با بیان این که نگارستان امام خمینی(ره) درقالب فازنخست این پروژه به زودی به بهره برداری خواهد رسید، ادامه داد این نگارستان شامل محتوای ارزنده ای ازآثار هنری مرتبط با امام خمینی(ره) است و از لحاظ مسائی فرهنگی و هنری، مجموعه ای فاخر و ماندگار خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز