روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 630
  • 771
  • 1,434,266
شهرداری خانه نیما را نخرید

رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران به بازدیدی که از خانه نیما داشت اشاره کرد و گفت: حدود ۱۰ ماه است که پیگیری می‌کنیم تا شهرداری این ملک را خریداری کند ولی هنوز اقدامی صورت نگرفته است و البته مالک هم قدری گران می‌دهد.
حسن خلیل‌آبادی رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر درباره حفظ آثار میراثی در تهران گفت: تلاش می‌کنیم از آثار تاریخی شهر تهران مراقبت کنیم تا آن آثار به بهترین شکل حفظ شود.
وی با بیان اینکه با توجه به وضعیت مالی فعلی که داریم نمی‌توانیم بسیاری از این آثار تاریخی را خریداری کنیم گفت: اگر می‌توانستیم این آثار را خریداری کنیم می‌توانستیم به عنوان خانه‌موزه از آنها نگهداری کنیم اما شرایط مالی‌مان اجازه نمی‌دهد.
رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران در خصوص بودجه میراثی شهر تهران گفت:‌حدود ۷۰۰ میلیون تومان بودجه میراثی است که آن هم محقق نشده است.
وی به بازدیدی که از خانه نیما داشت اشاره کرد و گفت: حدود ۱۰ ماه است که پیگیری می‌کنیم تا شهرداری این ملک را خریداری کند البته مالک هم قدری گران می‌دهد.
به گفته خلیل‌آبادی هنوز هم موفق نشدیم این ملک را خریداری کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز