روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 118
  • 753
  • 1,437,020
شهرداری دنبال درآمد از تغییرکاربری نیست

به گزارش شهریار، شهردار تبریز در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز در پاسخ به سوال اعضای شورا، در خصوص تکیه شهرداری بر درآمدهای غیر پایدار و جرائم کمیسیون ماده ۱۰۰ گفت: درآمدی که از ردیف ماده ۱۰۰ اخذ کرده ایم مربوط به تخلفات سال های گذشته است.
او با بیان اینکه بودجه با ردیف های متعدد به ۲۷۰۰ میلیارد تومان رسیده است، گفت: امسال از بخش مطالبات و سهم دولت چیزی نتوانستیم اخذ کنیم و از اعضای شورای شهر درخواست می کنیم که این موضوع را از طریق شورای عالی استانها یا نمایندگان مجلس پیگیری کنند.
شهین باهر تصریح کرد: ما مطالباتی که از اشخاص در سال های گذشته داشتیم را پیگیری و وصول می کنیم. او ادامه داد: برخی از این افراد هشت سال است که مطالبات شهرداری را پرداخت نکرده اند و ما تلاش می کنیم با اجرای عدالت همه این مطالبات را پیگیری کنیم.
شهردار تبریز در بخش دیگری از سخنانش به موضوع درآمدهای غیر نقدی اشاره کرد و گفت: این درآمدها نیز بخشی از بودجه است و نباید این بخش را از دست بدهیم.
او گفت: ردیف مربوط به درآمد تغییر کاربری ها در سال های گذشته باعث شده تا بسیاری از باغات شهر از بین برود، این ردیف در آن سال ها حدود یک سوم بودجه شهرداری را تامین می کرد ولی اکنون ما دنبال درآمد از این بخش نیستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز