روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 322
  • 749
  • 1,336,807
شهرداری مصمم به حمایت‌ از روند بازسازی مسجد یاعلی

نجفی با اشاره به این‌که «مسجد یاعلی» در مجاورت مسجد جامع، بر اساس مستندات تاریخی از مساجد مهم و همچنین از مدارس باسابقه‌ دینی است، شهرداری تبریز، مصمم به حمایت‌ را از روند بازسازی این مسجد است.
به گزارش شهریار، شهردار تبریز در جلسه مشترک با مدیر کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان شرقی با بیان این مطلب اظهار داشت: شهرداری تبریز، صرف‌نظر این‌که متولی اصلی حوزه مساجد نیست، اما با توجه به نقش فرهنگی و اجتماعی مساجد، مطابق هماهنگی‌های یک سال گذشته، حمایت‌های لازم را از بازسازی مسجد یاعلی خواهد داشت.
وی تاکید کرد: از مجموعه اوقاف و امور خیریه انتظار داریم، روند بازسازی و تحکیم مساجد تاریخی را سرعت ببخشد؛ در این صورت حمایت‌های شهرداری نیز قطعاً تاثیرگذار خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز