روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 786
  • 889
  • 993,817
شهرداری منطقه ۳ تبریز ؛ انتقادات و پیشنهادات راهگشا مسائل شهری

شهردار منطقه ۳ تبریز ملاقات عمومی را علاوه بر فرصت رسیدگی به مشکلات شهروندان سطح حوزه ، دارای نتایج مفیدی شامل انتقادات به حق و پیشنهادات راهگشا در مورد مسائل شهری عنوان کرد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۳ تبریز؛ داود طالب نژاد شهردار منطقه قبل از ظهر امروز با تعداد کثیری از شهروندان خواهان ملاقات از سطح حوزه استحفاظی با شهردار ، ملاقات کرد .

ملاقات عمومی شهردار که در سالن اجتماعات منطقه برگزار گردید معاونان و تنی چند از مدیران واحدهای مختلف نیز حضور داشته و شهردار را همراهی کردند .
شهردار منطقه با تشکر از رفتار محترمانه و اخلاق محور معاونان و مدیران با ارباب رجوع های منطقه ، تأکید کرد : کلید موفقیت و کسب حداکثری رضایت شهروندان از شهرداری ، رعایت رأفت اسلامی و شأن و شخصیت شهروندی شان است و اگر شهروندی به هر دلیلی به خاطر مشکلاتش با پرسنل به تندی رفتار نماید ، ما حق نداریم از مسیر و دایره اخلاق خارج شویم .

طالب نژاد افزود : باید در حل مشکلات و مسائل شهروندان تا حد امکان و مطابق با ضوابط و مقررات، زمان پاسخگویی به در خواست شهروندان را کوتاه تر کنیم .

شهردار منطقه ، مزیت دیگر برگزاری ملاقات های عمومی شهردار با شهروندان سطح حوزه استحفاظی را دریافت انتقادات و پیشنهادات راهگشا از سوی شهروندان دانسته و گفت : باید با برگزاری ملاقات های عمومی و استقبال از انتقادات و پیشنهادات، سطح اعتماد عمومی و رضایت مندی شهروندان به مجموعه شهرداری را ارتقاء دهیم .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز