روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 686
  • 745
  • 1,382,110
شهردار تبریز از خدمت بی‌وقفه کارگران در ماه رمضان قدردانی کرد

شهردار تبریز در جمع کارگران شهرداری منطقه ۱ حاضر شده و روزه خود را با آنان افطار کرد.
به گزارش شهریار، صادق نجفی در این مراسم، با قدردانی از تلاش ویژه کارگران، در ماه مبارک رمضان گفت: خدمت مخلصانه کارگران در این ماه، در گوشه‌گوشه شهر بارز است.
وی اضافه کرد: طبق تعالیم دینی، خدمت به خلق خدا، از افضل عبادات است؛ کارگران شهرداری، با زبان روزه و در گرم‌ترین ساعات روز، این مفهوم ارزشمند دینی را در مقام عمل تفسیر می‌کنند.شهردار تبریز با بیان این‌که هر گوشه از شهر و هر دوره از افتخارات شهرداری، مرهون تلاش کارگران است، اظهار داشت: در مقابل مجاهدت‌های بی‌وقفه این عزیزان، خود را موظف به قدردانی عملی می‌دانیم و بر همین اساس، خرسندیم که در سال‌های اخیر توانسته‌ایم تمهیداتی را در قالب لایحه و یا به صورت مسائل معیشتی، اجرایی کنیم.
نجفی با بیان این که ماه رمضان، میعاد عبودیت است، گفت: از خداوند منان می‌خواهیم توفیق خدمت و عبودیت را در تمام طول سال، نصیب شهر و کشورمان کند تا همدل و هم‌زبان، در خدمت به اهداف عالیه گام برداریم.
هم چنین نجفی در پایان با اشاره به چشم‌انداز پیشرفت و آبادانی شهر، گفت: تا رسیدن به نقطه ایده‌آل توسعه راه‌ درازی در پیش رو داریم و باید تمام امکانات و ظرفیت‌های مادی و معنوی شهرداری را معطوف رسیدن به آن نقطه کنیم

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز