روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 481
  • 746
  • 1,351,237
شهردار تبریز تاکید کرد: ضرورت مدیریت هماهنگ شهری چشم‎انداز ۱۲ ساله شهر تبریز

جلسه هماهنگی مدیریت شهری به منظور مشارکت دادن مدیران دستگاه های خدمات رسان در اجرای چشم انداز شهر تبریز و برنامه عملیاتی و راهبردی شهرداری تبریز باحضور سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی و فرماندار تبریز، شهردار تبریز، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی خدمات رسان جهت هماهنگ کردن ادارات مختلف برگزار شد.
ایرج شهین باهر، شهردار تبریز در این جلسه گفت: برای اولین بار برنامه پنج ساله و چشم انداز ۱۲ ساله در شهر تبریز آماده شده است.
وی ادامه داد: با توجه به این برنامه همه مدیران شهری و مسئولان در سال های آتی طبق این رویکرد و چشم انداز سیاست گذاری کرده و برنامه ها را پیش خواهند برد.
شهین باهر با اشاره به اینکه وظیفه اصلی شورای شهر سیاست گذاری است، گفت: با حمایت شورای شهر برنامه راهبردی چشم انداز کلانشهر تبریز به تصویب رسیده است و در این برنامه باید به هماهنگی دستگاه های مختلف خدمات رسان توجه شود و کارها با هماهنگی قبلی انجام شود.
شهردار تبریز با تاکید بر اینکه می توانیم با هماهنگی بین دستگاه های مختلف، مدیریت هماهنگ شهری را پیش ببریم، گفت: در برخی مواقع عدم هماهنگی بین دستگاه ها باعث ایجاد مشکلاتی می شود که با تعامل و درنظرگرفتن برنامه می توانیم این مشکلات را حل کنیم و در قالب یک برنامه پیش رفت.
وی به جلوگیری از هدررفت بیت المال با اجرای این برنامه اشاره کرد و گفت: با این برنامه شاهد صرفه جویی و کاهش سرجم هزینه های شهر تبریز و اجرای تصمیمات واحد در مدیریت شهری خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز