شهردار منطقه ۱ اعلام کرد: اصلاح و بهسازی ۳۰۰ نقطه از سطح منطقه

شهردار منطقه ۱، از اجرای عملیات اصلاح و بهسازی بالغ بر ۳۰۰ مکان از سطح منطقه یک خبر داد.
به گزارش شهریار، محمدرضا قربانیان تبریزی با بیان این خبر گفت: در جهت اصلاح وضعیت پیاده روها، کانیووها، جدول و فضاهای پرتردد سطح منطقه جهت آرام سازی و مناسب سازی و رفع مشکلات موجود، طرح اصلاح و بهسازی منطقه که در نیمه اول سال آغاز شده بود که خوشبختانه به صورت جدی پیگیری و اقدامات زیربنایی ویژه ای انجام پذیرفت.
او افزود: عمده این اقدامات در مناطق کم‌برخوردار و حاشیه نشین توسط معاونت عمرانی منطقه یک بررسی و اجرایی شده که نتایج حاصله بسیار اثرگذار و پر اهمیت بوده است.
قربانیان اظهار داشت: بالغ بر ۳۰۰ نقطه از سطح این منطقه در طرح مذکور قرار گرفت که با اجرایی شدن آن و با تلاش‌های کارکنان خدوم منطقه، شاهد رونق و رفع معضلات و مشکلات عدیده ای در حوزه شهری و اجرایی شده ایم.
او گفت: این مکانها شامل پیاده روسازی ضلع شرقی خیابان ایده لو، اجرای دیوار سنگی در انتهای یوسف آباد، هره چینی دور باغچه های خیابان وصال گلکار و فرهنگ شهر، اصلاح کلی بتن کفهای جویهای خیابان شهریار، تکمیل فاز دو احداث کانال عباسی، اجرای کانال هدایت آبهای سطحی در میدان چلبی، اجرای دیوار سنگی در کوی شهدای یوسف آباد، اجرای جوب در کوچه ورزقانی واقع در کوچه حسن، اجرای محوطه بازی کودکان در انتهای یوسف آباد، محوطه سازی ساختمان جدید آتش‌نشانی گلکار ، اصلاح جوب در ابتدای بن بست کشاورز در توانیر، اصلاح جوب در میدان قله و کوچه های شهریار و رجایی، اصلاح هندسی تقاطع ۲۴ متری شفیع زاده در بلوار یوسف آباد، اجرای پله در محلات سیلاب و ملازینال و احمدآباد و… است.
قربانیان تصریح کرد: در فاز دوم این طرح، مکان های دیگری از سطح حوزه بوده که در دست اقدام است که به سرعت در حال اجرای آن‌ها تا تکمیل طرح کلی هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از