روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۱/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 91
  • 753
  • 1,436,993
شهردار منطقه ۱۰ تبریز : نظارت شهرداری بر ساخت و ساز غیر مجاز

شهردار منطقه ده تبریز عنوان کرد: پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز در اولویت برنامه های شهرداری منطقه ده تبریز است.
به گزارش امورارتباطات شهرداری منطقه ۱۰ تبریز، شهردار منطقه از برخورد جدی و قانونی با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز خبر داد و گفت: هر گونه اقدام در ساخت و سازهای غیرمجاز به معنای نقض قوانین و ضوابط شهرسازی است.
وی با اشاره به اینکه کنترل و جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز از مقوله‌های مهمی است که مسئولین باید مورد توجه قرار دهند، گفت: باید تلاش شود تا فرآیند توسعه و پیشرفت شهر ‌و خدمات رسانی مطلوب به مردم از راه قانونی و ضوابط و اصول شهرسازی هموار گردد و امورات مهم و حیاتی مردم معطل نماند.
وظیفه شناس رویکرد جدی شهرداری مبنی بر جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز را یادآور شد و عنوان کرد: این مهم با جدیت و شبانه روزی از سوی مسئولان ذیربط به منظور تحقق اهداف مدیریت شهری پیگیری می شود.
وی با بیان اینکه معاونت خدمات شهری بر روند ساخت و سازها نظارت مستمر دارند و با هرگونه تخلف در این زمینه برخورد قانونی صورت می گیرد، یادآور شد: معاونت خدمات شهری، تخریب و رفع آثار ساخت و ساز غیر مجاز را دستور کار قرار داده است. شهردار منطقه ده از شهروندان خواست تا به منظور جلوگیری از بروز هرگونه خطر و خسارات احتمالی؛ قبل از هرگونه ساخت و ساز در سطح منطقه، اصول شهرسازی و ایمنی و حقوق شهروندی را رعایت کرده و سپس نسبت نسبت به اخذ مجوزهای لازم از سوی شهرداری اقدام کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز