روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 713
  • 749
  • 1,337,198
شهردار منطقه ۳تبریز منصوب شد

مدیــر کل حراســت شــهرداری تبریــز در حضــور بــدری معاون حراســت امور ســازمان ها و شرکت های تابعه و معاونان و مدیران شهرداری منطقه ۳ ،حکم نجفی را به پرویز عباس نژاد به عنوان شهردار منطقه ۳ تبریز ابلاغ کرد. یوســف ســامی با ابــاغ حکم صــادره شهردار تبریز به سرپرست پیشین شهرداری منطقــه ۳ ،به پرویــز عباس نژاد بــه عنوان شــهردار منطقه ۳ گفت: با توجه به ســوابق موفق مدیریتی و اجرایی مهندس عباس نژاد در مجموعه شهرداری تبریز در طول دوران مدیریتی شان و به خصوص در شــهرداری منطقه ۳ به عنــوان معاون اداری و مالی که در گذشــته خدمت کرده است، امیدواریم شاهد موفقیت روز افزون مجموعه شــهرداری منطقه ۳ در خدمت به شهروندان عزیز باشیم. شهردار منطقه ۳ تبریز پرویز عباس نژاد نیز با اشاره به این که ما به برکت جانفشانی و رهنمودهای امام راحل و خون شهداء و مدافعان حرم، در کشوری امــن و آرام زندگی می کنیم، بایــد با تمام توان برای آبادانی کشــورمان ایران از هیچ کوششــی دریــغ نکنیم. عباس نژاد افزود: بــا توجه به اینکه شــناخت کافی از محدوده منطقه ۳ و تمام پرسنل و مدیران محترم شهرداری منطقه دارم، امیدوارم بتوانیــم با تالش شــبانه روزی مان شــاهد رضایت منــدی بیش از پیش شهروندان کلانشهر تبریز به ویژه ساکنین محترم محدوده منطقه ۳ باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز