روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 224
  • 1,374
  • 1,023,643
شهرستان

توقف ساخت بیمارستان  ۳۶۰ تختـخوابی در مراغـه

رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه با بیان اینکه مجوز ساخت بیمارستان ۳۶۰ تختخوابی در مراغه از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده است، گفت: به خاطر نبود زمین مناسب اجرای این طرح با گذشت یک سال متوقف شده است .
علی جنتی  در مراسم افتتاح بازارچه خیران سلامت مراغه اظهار داشت: ۱۲ هزار مترمربع فضای بهداشتی درمانی به همت خیران در مراغه در دست ساخت است.
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: این مقدار فضا شامل، مرکز شیمی درمانی، مرکز آنژیوگرافی و کلینک تخصصی با سرمایه‌گذاری ۴۱۰ میلیارد ریال خیران ساخته می‌شود.
وی تصریح کرد: هم اکنون در مراغه ۶۰ هزار مترمربع فضای بهداشتی و درمانی درحال ساخت است که ۴۰ هزار متر مربع از آن تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.
جنتی هدف از برپایی بازارچه سلامت را معرفی خیران، اطلاع‌رسانی نیازهای بخش سلامت و جلب مشارکت‌های مردمی بیان کرد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه افزود: با افزایش جمعیت سالمند در کشور نیاز به امکانات و فضای بهداشتی و درمانی افزایش یافته که تامین آن به تنهایی از عهده دولت‌ خارج است.
جنتی با بیان اینکه مجوز ساخت بیمارستان ۳۶۰ تختخوابی در مراغه از سوی وزارت بهداشت و درمان صادر شده است، یادآور شد: به خاطر نبود زمین مناسب اجرای این طرح با گذشت یک سال متوقف شده است.

ضرورت ارائه تسهیلات و تخفیف مالیات برای واحد های تولیدی

 نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی ارایه تسهیلات و تخفیف مالیات برای واحد های تولیدی، صنعتی و خدماتی در شهرستان اهر در راستای اشتغال زایی را ضروری دانست.
بیت الله عبدالهی در بازدید از واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی شهرستان اهر، گفت: بعضی از سرمایه گذاران در شهرستان اهر با سرمایه های اولیه خود اقدام به احداث واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی کرده اند و برای راه اندازی آنها که منجر به اشتغال زایی خواهد شد نیاز به تسهیلات دارند که لازم است در این زمینه ادارات زیربط و به خصوص بانک ها در روند پرداخت تسهیلات در کمترین زمان اقدام کنند.
وی با بیان اینکه دریافت یکسان مالیات و افزایش جرایم مالیاتی در شهرستان اهر باعث کاهش نیرو و یا کاهش تولید شده است افزود: رکود بازار و عدم توان مردم در خرید، باعث شده است صاحبان واحدهای تولیدی و خدماتی نتوانند مالیات و یا جرایم مالیاتی را پرداخت کنند که لازم است در این زمینه مسئولان مالیاتی حمایت های لازم را بنمایند.
عبدالهی با بیان اینکه شهرستان اهر یکی از قطب های تولید سیب است گفت: متأسفانه نبود صنایع تبدیلی باعث شده است میوه سیب در دست باغداران بماند و یا با مبالغ کمتر که کفاف هزینه ها را نمی کند فروخته شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز