روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 7
  • 761
  • 1,332,708
شهرستان

تغییر دیدگاه مردم به شهرداری اهر از وظایف شورای اسلامی است

عضو شورای اسلامی شهر اهر گفت: شهرداری اهر بایستی به جایگاهی برسد که مردم ضمن اعتماد، دیدگاه مثبتی داشته باشند و تغییر دیدگاه مردم به شهرداری اهر از وظایف شورای اسلامی است.
راضیه عباسی معروفان اظهار داشت: کارکنان خدوم و زحمت‌کش شهرداری اهر در هر دوره شورای اسلامی شهر نقش مؤثری از خود ایفاء کرده‌اند شاید در دوره‌ای پررنگ و در دوره‌ای کم‌رنگ باشد ولی شورا قدردان زحمات کارکنان مجموعه شهرداری است.
وی افزود: مهم‌ترین اولویت شورای پنجم شهر اهر این است که با راهکارهای اصولی و قانونی شهرداری اهر را با روش‌های بهینه و مطلوب ملزم به خدمات‌رسانی برای مردم کند و بایستی سعی کنیم تا تمامی فعالیت‌ها و حرکاتمان قانونمند باشد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر اهر ادامه داد: زمانی که مردم از دستگاه و نهادی ببینند با آن‌ها با احترام رفتار شده و خدمت صادقانه انجام می‌دهند با دید مثبت به آن دستگاه و نهاد نگاه می‌کند و اگر خدای‌ناکرده مردم احساس کنند که به آن‌ها احترام قائل نمی‌شوند و خدمات مطلوب ارائه نمی‌گردد خود به خود دیدگاه مردم نسبت به دستگاه و نهاد منفی خواهد بود.
عباسی با اشاره به اینکه شهرداری اهر را به‌جایی خواهیم رساند که هم به مردم احترام گذاشته و هم خدمات مطلوبی ارائه دهد، گفت: اعضای شورای اسلامی شهر اهر با انتخاب اکبر عطایی به‌عنوان سرپرست شهرداری سعی کردند تا انتخاب یکدست بوده باشد و اولویت در انتخاب شورا این بود که فردی از داخل مجموعه شهرداری بوده و با سابقه باشد.

اسامی برگزیدگان جشنواره سراسری «عکس مستند تبریز» اعلام شد

دبیر جشنواره سراسری عکس مستند تبریز اسامی برگزیدگان این جشنواره را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره سراسری عکس مستند تبریز، کریم ارجمند خبر داد: داوری جشنواره عکس مستند تبریز بین مجموعه‌عکس‌های مستند اجتماعی با حضور داوران (پائولو پاتریزی از ایتالیا، مجید سعیدی و حسین صدری از ایران) در محل انجمن عکاسی آذربایجان شرقی برگزار شد.
وی در ادامه اظهار کرد: پس از طی ۳ مرحله داوری، از میان ۲۲۴ مجموعه عکس ارسالی از ۱۶۵ عکاس کشور، نهایتا ۱۲ مجموعه عکس به بخش مسابقه و نمایشگاه جشنواره راه پیدا کردند.
دبیر جشنواره عکس مستند تبریز در پایان خاطرنشان کرد: مراسم اهدای جوایز روز چهارشنبه، ۸ شهریور سال جاری در سالن استاد صیامی مجتمع سینمایی ۲۲ بهمن تبریز برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز