روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 675
  • 702
  • 1,334,876
شهرستان

توجه جدی دولت تدبیر و امید به حوزه بهداشت و درمان

فرماندار شهرستان جلفا گفت: توجه به بخش بهداشت و درمان یکی از مهم ترین اولویت‌های دولت تدبیر و امید است.
زاهد محمودی در آیین افتتاح سه پروژه سلامت در هادیشهر شهرستان جلفا، توجه به مقوله بهداشت و سلامت را یکی از مهم ترین اولویت‌های دولت تدبیر و امید دانست و گفت: با رویکردی که دولت در این حوزه تدوین کرده و حمایت های ویژه مدیریت ارشد استان و بخصوص دکتر جبارزاده، اقدامات بسیار خوب و ارزنده ای در چهار سال گذشته در حوزه بهداشت و درمان و سایر حوزه ها انجام شده است.
وی افزود: عملکرد دولت، عملکرد نظام است و ما نیز به عنوان خدمتگزاران مردم تمامی تلاش خود را برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر در راستای ایجاد رفاه برای مردم و افزایش رضایتمندی آنان انجام می‌دهیم.
وی با اشاره به افتتاح سه پروژه سلامت هادیشهر با حضور دکتر شبستری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی گفت: برای افتتاح این پروژه‌ها که شامل چهار تخت آی سی یو، هفت تخت بخش اعصاب و روان و بخش LRD است که بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.
فرماندار شهرستان جلفا اظهار کرد: خوشبختانه خیرین این شهرستان، همکاری بسیار خوبی دارند و یارای مدیریت شهرستان در پروژه‌های مختلف بخش سلامت هستند.

ضرورت احداث گلخانه های روستایی برای افزایش تولیدات کشاورزی

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر گفت: احداث گلخانه ها در مناطق روستایی برای افزایش تولیدات کشاورزی امری ضروری است.
محمد اسدی در حاشیه آیین افتتاح گلخانه روستای یخفروزان اهر به مناسبت هفته دولت و با آورده شخصی دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال گفت: احداث گلخانه ها در روستا در راستای افزایش تولیدات محصولات کشاورزی ضروری است و می توان گفت که گلخانه ها مصداق و نمود بارزی از اقتصاد مقاومتی هستند.
وی گفت : اقتصاد مقاومتی یعنی با کمترین سرمایه، بیشترین بهره وری را داشته باشیم و این امر می تواند در فعالیت گلخانه ها نمود یابد و امیدواریم جوانان بیکار با دریافت تسهیلات در این مسیر قدم بردارند.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اهر تاکید کرد: با توجه به اینکه شهرستان اهر با خشکسالی و کم آبی مواجه است، ایجاد چنین گلخانه هایی با سیستم آبیاری تحت فشار می تواند از هدر رفت منابع آبی جلوگیری کرده و در افزایش تولید محصولات کشاورزی تاثیر بسیاری داشته باشد.
اسدی در پایان اظهار داشت: گلخانه روستای یخفروزان با سرمایه دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال احداث شده و برای چهار نفر به طور مستقیم و ۱۲ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز