روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 652
  • 857
  • 1,393,945
شهرنت، در حال تبدیل به جزئی از نظام اقتصادی و مبادلاتی شهروندان

رییس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر، با اشاره به خدمت رسانی ۳۱ واحد شهرنت در سطح منطقه ۲ فعال گفت: شهرنت به عنوان موفق‌ترین ایده بانکی در سال‌های اخیر، در حال تبدیل به جزئی از نظام اقتصادی و مبادلاتی شهروندان است.
به گزارش شهریار، صفر صلاحلو با بیان این مطلب اظهار داشت: شهرنت‌های بانک شهر با کاربرد واریز و پرداخت آنلاین، انتقال وجه نقد، افتتاح حساب و تهیه انواع کارت هدیه، تمام قابلیت‌های خدمات نوین بانکی را شامل بوده و نقش موثری در افزایش دقت محاسبات بانکی، صرفه‌جویی در زمان و تکریم مخاطبان بانکی داشته‌است.
وی خاطرنشان کرد: شهرنت‌ها، به خوبی توانسته‌اند در رویدادهای مختلف اجتماعی، از قبیل نمایشگاه‌های کتاب و جشنواره‌های فرهنگی و همچنین روزهای پرتراکمی نظیر بازگشایی مدارس و سال نو، در خدمت سهولت و راحتی شهروندان باشد.
رییس سرپرستی منطقه ۲ بانک شهر، با اشاره به این‌که استقبال عمومی از شهرنت‌ها، در حال افزایش است، تصریح کرد: نمونه بارز خدمات شهرنت‌ها در عتبات عالیات کشور عراق بوده که علاوه بر خدمات رایج بانکی، قابلیت صرافی آنلاین را نیز داراست.
صلاحلو یادآور شد: بانک شهر با فعالیت ۱۱ شعبه در منطقه ۲ کشور شامل سه استان آذربایجان‌شرقی، غربی و اردبیل است و از مجموع ۱۱ شعبه در منطقه ۲ بانک شهر، هشت شعبه در آذربایجان‌شرقی، دو شعبه در آذربایجان‌غربی و یک شعه نیز در استان ادبیل فعالیت دارد.
وی با اشاره به این‌که ۵۰ درصد سهام بانک شهر متعلق به هشت کلان‌شهر تهران، تبریز، کرج، مشهد، اصفهان، قزوین کرج و شیراز است، گفت: ۵۰ درصد باقی سهام این بانک، مربوط به سهام خرد شرکت ها اشخاص و واحدهای تولیدی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز