روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 381
  • 769
  • 1,387,383
شهریاری: امروزه فوتبال یک صنعت محسوب می‌شود

هواداران یار دوازدهم تیم تراکتورسازی
کاظم شهریاری در جلسه توجیهی ایجاد «بزرگ‌ترین شبکه بازاریابی فوتبال ایران در باشگاه تراکتورسازی» در جمع بازاریابان باشگاه اظهار داشت: امروزه فوتبال یک صنعت محسوب می‌شود و هرکسی بتواند از این صنعت استفاده کند می‌تواند تیمش را به موفقیت‌های لازم برساند ولی اگر در این امر ناموفق باشد با مشکلات زیادی برخورد می‌کند.
معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی افزود: در این راستا مدیرعامل باشگاه با توجه به تجاربی که در مدیریت دارد با دوستان خود طرح‌های خوبی در زمینه‌های اقتصادی در نظر دارند تا با کمک شما عزیزان و هواداران پرشور تیم تراکتورسازی بتوانند این طرح‌ها را به مرحله اجرا برسانند تا تیم تراکتورسازی هیچ مشکل مالی نداشته باشد و در بین تمامی باشگاه‌های کشور حرف اول را بزند.
معاون فرهنگی باشگاه تراکتورسازی گفت: برای رسیدن به خودکفایی مالی برای باشگاه نیازمند حضور پرشور هواداران در طرح‌های اقتصاد باشگاه هستیم تا آن‌ها بتوانند همچون گذشته به‌عنوان یار دوازدهم کنار تیم محبوب خود باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز