روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
شهریاری: پرشورها یک سکوی خالی در یادگار نگذارند

کاظم شهریاری که اخیرا به عنوان قائم‌مقام باشگاه تراکتورسازی منصوب شده درباره شرایط تیمش گفت: شرایط خوب است و با وجود تمام مشکلات برنامه های آماده سازی تیم با زحمات اعضای کادر فنی به خوبی دنبال شده است. آقای گل محمدی مربی توانمند، بی حاشیه و پرتلاشی است که شبانه روز برای آماده سازی یک تیم قدرتمند تلاش کرده است. امیدواریم نتایج این زحمات را در مسابقات بگیریم و به خواست خدا عملکرد درخشانی داشته باشیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه ما یکی از نخستین باشگاه‌هایی هستیم که توانستیم بخشی از مبالغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کنیم که این اتفاق خوبی است و حاصل زحمات مدیریت باشگاه است.
قائم مقام باشگاه تراکتورسازی همچنین عنوان کرد: بدهی های سنگین باقیمانده از گذشته واقعا مشکلات زیادی برای باشگاه ایجاد کرده است. تنها در خصوص پرونده های خارجی مجموع بدهی ها به حدود ۷ میلیارد تومان می رسد که تاکنون ۴ میلیارد پرداخت شده است. با این وجود باشگاه توانسته بخشی از مطالبات بازیکنان از فصل گذشته و همینطور بخشی از مبالغ فصل جدید را به کل اعضای تیم پرداخت کند.
شهریاری در پایان افزود: از هوادارانمان می‌خواهم که وظیفه سخت و خطیر خودشان را در این موقعیت درک کنند. بدانند که در این فصل با وجود تمامی مشکلات، تراکتورسازی با حمایت آنها در همه شهرهای کشور سربلند و پیروز خواهد بود. در همه بازی های تراکتورسازی یک سکوی خالی نباید باقی بماند و پرشورها در این موقعیت حساس نشان دهند با تمام وجود به یاری تیم محبوبشان می آیند. به خواست خدا و با حمایت هواداران نتایج خوبی کسب خواهد شد اما جدای از هر نتیجه ای شعار زیبای عیبی یوخ نشان می دهد که هوادار تراکتورسازی ناامید نمی شود. پیام بعدی من به همه مسئولان زحمتکش و پرتلاش آذربایجان است که بدانند تراکتورسازی عشق و دارایی مردم آذربایجان است. این مردم با تراکتور زندگی می‌کنند و از همه مسئولان انتظار حمایت دارند. از همه می‌خواهم با تمام وجود و توانایی خودشان در این موقعیت حساس به مجموعه تراکتورسازی کمک کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز