روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 646
  • 857
  • 1,393,939
شهر جدید سهند در ریل توسعه و عمران شهری

پروژه سالن ورزشی چند منظوره سهند

شهردار سهند در بازدید از پروژه در حال احداث سالن ورزشی چند منظوره فاز ۲ سهند پیشرفت فیزیکی آن را مطلوب ارزیابی کرد .
دکتر بهرام روشنی در بازدید از مراحل پیشرفت فیزیکی سالن ورزشی چند منظوره گفت : این طرح به منظور افزایش سرانه ورزشی شهر سهند در فاز ۲ به مرحله اجرا در می آید که از پیشرفت فیزیکی بالای ۵۶ درصد برخوردار است .
مسئول عمرانی شهرداری سهند نیز گفت : این طرح در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ متر مربع و زیر بناء ۱۲۵۰ متر مربع طبق نقشه های مصوب وزارت ورزش و جوانان و سازمان تربیت بدنی احداث می شود .
محمد هادی صراف برین گفت : این سالن با معیارهای فنی و جزو سالن های چند منظوره شهری است که در نقاط مختلف شهر به منظور ارائه خدمات بخصوص در مواقع بحران نیز قابل استفاده خواهد بود .
وی گفت :برای اجرای این طرح تاکنون اعتباری افزون بر ۳ میلیارد ریال از محل منابع داخلی شهرداری سهند تخصیص یافته است .

آسفالت ، بهسازی و مرمت رویه معابر اصلی سطح شهر سهند

در راستای ساماندهی معابر و خیابان های سطح شهر سهند ، خط کشی و آسفالت اساسی در معابر و خیابان های اصلی شهر به مرحله اجرا در آمد .
دکتر بهرام روشنی شهردار سهند با اشاره به تردد بالای خودرو ها در خیابان های اصلی شهر بر لزوم بهسازی ، ترمیم و آسفالت اساسی معابر در محورهای اصلی شهر تاکید کرد و گفت : با مساعد شدن شرایط جوی آسفالت اساسی معابر اصلی شهر شروع شده و نسبت به مرمت و لگه گیری قسمت های تخریب شده نیز اقدام لازم انجام می گیرد .
دکتر بهرام روشنی شهردار سهند همچنین گفت : همزمان با آسفالت و ترمیم خیابان ها و معابر اصلی شهر ، خط کشی استاندارد این محورها نیز در حال اجرا بوده و متناسب با معیارهای طرح جهانی شهر سالم مروج سلامت شهر سهند انجام می گیرد .
مسئول عمرانی شهرداری سهند هم گفت : این طرح در مساحتی حدود ۲۰ هزار متر مربع در حال انجام بوده و با اعتبار ۴ میلیارد ریال در حال انجام می باشد .

پروژه مشارکتی بازارچه میوه و تره بار

بازارچه میوه و تره بار شهرداری سهند در فاز ۲ و متخصصین ۳ جزو طرح های مشارکتی این شهرداری به شمار رفته و در راستای ساماندهی فروشندگان میوه و تره بار در این قسمت از شهر انجام می گیرد .شهردار سهند اجرای طرح های مشارکتی را یکی از اقدامات مثبت و مهم شهرداری در جهت تامین نیازهای اساسی شهروندان عنوان کرد و افزود : این طرح با هدف ساماندهی دست فروشان و عرضه کنندگان میوه و تره بار در این قسمت از شهر سهند اجرا شده و در حال طی مراحل نهایی خود برای بهره برداری می باشد . محمد هادی صراف برین مسئول مشارکت و سرمایه گذاری شهرداری سهند هم گفت : این طرح در زمینی به مساحت ۳۳۰ متر مربع و اعتبار ۲ میلیارد ریال از محل بسته های مشارکتی شهرداری در حال اجرا می باشد .

مراحل نهایی اتمام فاز یک پارک مینیاتوری سهند

فاز اول پروژه پارک مینیاتوری شهرداری سهند نیمه نخست امسال به بهره برداری می رسد .
شهردار سهند در مراسم افتتاح پارک آموزش ترافیک کودکان از اهتمام شهرداری برای اتمام پروژه های عمرانی و مشارکتی خود خبر داد گفت : طی چند روز آینده فاز ۱ پارک مینیاتوری شهرداری با رویکرد فضای ورزشی به بهره برداری خواهد رسید . محمد هادی صراف برین مسئول عمرانی شهرداری سهند هم گفت : مساحت زون ۷ بالغ بر ۱۵۰۰۰ متر مربع میباشد که جزو اولین و بزرگترین فضاهای ورزشی شهر سهند بشمار می رود .وی گفت :عملیات عمرانی فاز اول پارک مینیاتوری شامل کف سازی ، جدول کشی و آسفالت لاین دوچرخه سواری و بهسازی شرایط موجود می باشد که به منظور افزایش سرانه ورزشی و فضای سبزاحداث می شود .
اصغر رنج ور مسئول امور ورزشی شهرداری سهند هم ایجاد پیست دوچرخه سواری در این پارک را موجب ترویج فرهنگ ورزش و استفاده از دوچرخه به عنوان یک وسیله سالم و پاک عنوان کرد و گفت : این طرح با استقبال شهروندان روبرو شده و طی روزهای آتی به بهره برداری خواهد رسید .

افتتاح پارک آموزش ترافیک کودکان در شهر جدید سهند

پارک آموزش قوانین ترافیک کودکان با حضور مسئولین شهری و شهرستانی و جمعی از اعضاء شورای شهر سهند در شهر جدید سهند افتتاح شد.
این طرح در زمینی به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع و با هزینه کرد افزون بر دو میلیارد ریال از محل منابع داخلی شهرداری سهند احداث و به بهره برداری رسید .
دکتر بهرام روشنی در مراسم افتتاح این پارک از تلاش و مساعی عوامل شهرداری در اجرای پروژهای مختلف در این شهر خبر داد و گفت : با تمامی محدودیت های مالی که گریبانگیر شهرداری ها شده است این شهرداری همچنان نسبت به اجرای طرح های عمرانی و خدماتی خود ادامه داده و در چند هفته آینده نیز فاز ۱ پارک مینیاتوری را به افتتاح خواهد رساند .
شهردار سهند گفت : پروژه طرح آموزش مسائل ترافیکی و رانندگی کودکان که در هفته دولت کلنگ زنی شده بود ، توسط شهرداری سهند اجرا و تحویل شهروندان عزیز شد.
این پروژه از جمله موضوعات مهم در جامعه ایمن و مروج سلامت است که مسائل شهری و شهروندی را به صورت بنیادین آموزش می دهد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز