روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۲/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 1,037
  • 882
  • 994,950
شهر زیر ذره بین دوربین های مرکز کنترل ترافیک

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز ؛ مدیر عامل سازمان ترافیک با تاکید بر ثبت هوشمند تخلفات رانندگی گفت : در همه جهان، حوادث ترافیکی، یکی از دلایل اصلی هدر رفت منابع انسانی و سرمایه های اجتماعی محسوب می شود. تصادف های منجر به مرگ، نیز یکی از مهم ترین عوامل مرگ و میر محسوب می شوند. سرعت زیاد، عامل بخش قابل توجهی از حوادث رانندگی است. بر همین اساس، کنترل سرعت می تواند تاثیر قابل توجهی بر کاهش زیان های ناشی از تصادفات داشته باشد.
اصغر آدی بیگ افزود : اکثر تقاطع های شهر تبریز مجهز به سیستم هوشمند بوده وتوسط عوامل محترم پلیس راهور رصد واعمال قانون می شود ومی توان گفت شهر زیر ذره بین دوربینهای مرکز کنترل ترافیک شهرداری تبریزمی باشد وهرگونه تخلف توسط این سیستم ها ثبت وضبط می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز