شهر سهند می تواند پایلوت فرهنگی آذربایجان شرقی شود

مدیر عامل شرکت شهر سهند گفت:با توجه به وجود پتانسیل های موجود شهر جدید سهند می تواند پایلوت فرهنگی استان آذربایجان شرقی انتخاب شود.
عباس مصطفوی در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های موجود در شهر سهند افزود: شهر سهند ،شهری پاک است که در حال تبدیل شدن به دومین شهر پرجمعیت استان ،یعنی بعد تبریز است و با توجه به ظرفیت اجتماعی بالا،این شهر می تواند به عنوان پایلوت فرهنگی استان معرفی شود.
مدیر عامل شرکت شهر سهند افزود:با توجه به میانگین سنی جوان شهر جدید سهند برنامه ریزی در راستای پر کردن اوقات فراغت و ایجاد بسترهای لازم برای رشد و نمو را مهم و قابل اهمیت می کند که اولویت اصلی ما در خصوص مقوله فرهنگ بخصوص فرهنگ دینی و مذهبی است که می تواند همچون سدی در برابر آسیب های اجتماعی عمل کند.
مصطفوی با اشاره به سه هزار۵۰۰ مسکن مهر ناتمام در این شهر افزود:ما تنها ۳۵۰۰ واحد مسکن مهر ناقص داریم که تا دهه فجر امسال ۱۲۰۰ واحد به اتمام خواهد رسید،که برای اولین بار در کشور زمین بازی کودکان نیز تحویل عموم ساکنین این مساکن مهر خواهد شد.
گفتنی است:در این جلسه تفاهمنامه اعطای زمین و احداث مجتمع فرهنگی و تبلیغی شهر جدید سهند به امضای عباس مصطفوی مدیر عامل شرکت عمران شهر سهند و حجت الاسلام و المسلمین سید شهاب الدین حسینی،مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از