روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 296
  • بازدید دیروز: 1,264
  • کل بازدید ها: 842,508
شوراهای اسلامی تخصص و کارآمدی را در انتخاب شهردار لحاظ کنند

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بر ضرورت انتخاب شهرداران متخصص، پاکدست و دارای مقبولیت مردمی درشهرها تاکید کرد.
شهاب الدین بیمقدار در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی تبریز گفت: شوراهای اسلامی، شهردار متخصص، پاکدست و دارای مقبولیت مردمی را انتخاب کنند.
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: شوراهای اسلامی مقوله تخصص و کارآمدی را در انتخاب شهردار بیشتر لحاظ کنند تا از بروز چالش های مدیریتی در شهرداریها پیشگیری شود.
وی با تأکید بر داشتن مقبولیت مردمی شهرداران منتخب افزود: با توجه به اینکه عمده درآمد شهرداری از محل عوارض محلی تأمین می شود، اگر مردم به شهردار منتخب اعتماد نداشته باشند وشهردار منتخب از مقبولیت مردمی برخوردار نباشد، مردم با صدق دل عوارض شهرداری را پرداخت نمی کنند.
بیمقدار پیامد انتخاب شهردار غیرمتخصص را باعث آبروریزی شورای اسلامی عنوان کرد و افزود: بدون شک انتخاب شهردارغیر متخصص و فاقد سابقه کار مدیریت شهری عملکرد مطلوبی نخواهد داشت و این امر باعث عقب ماندگی شهر و آبروزی شورای اسلامی شهر می شود، فلذا شورای اسلامی برای حفظ وجهه مردمی شورا و تسریع در توسعه شهری، شهرداری متخصص، کارآمد و دارای سابقه مدیریت شهری درخشان را انتخاب کنند .
وی افزود: شهرداری متخصص می تواند با برنامه ریزی جامع و ایجاد درآمد پایدار، شهرداری را از بحران مالی نجات دهد وشکوفایی و اعتلای شهری را به ارمغان بیاورد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز