روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 938
  • 857
  • 1,394,231
شورای خیران سلامت شهرستان اهر آغاز به‌کار کرد

فرماندار شهرستان اهر از آغار به‌کار شعبه و نمایندگی شورای خیران سلامت به ریاست آیت‌الله حاجی‌زاده در این شهرستان خبر داد و گفت: شورای خیران سلامت در زمینه‌های مختلفی چون جذب خیران برای اجرای پروژه‌های درمانی است.
سید محمدعابدی در نخستین جلسه هیئت نظارت بر سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اهر با اشاره به اینکه افزایش تعداد صندوق جمع‌آوری کمک‌های مردمی در معابر عمومی و سطح شهر چهره نامناسبی برای شهر تاریخی اهر به وجود می‌آورد اظهار داشت: بهترین و آسان‌ترین راهکار برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی از استفاده از ظرفیت‌های خیرین است.
وی با بیان اینکه وجود برخی از صندوق‌ها در شهرها که هیچ گونه مجوزی ندارند باعث بی اعتمادی مردم می‌شود افزود: باید صندوق جمع‌آوری کمک‌های مردمی به گونه‌ای باشد که مردم برای کمک به هم نوعان خود مشتاق باشند.
عابدی با تاکید بر اینکه صندوق جمع آوری کمک‌های مردمی بهزیستی شهرستان اهر باید در محل‌های مسقف نصب شوند گفت: منظور از محل‌های مسقف دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و ترمینال بوده اما اگر در غیر از این مکان‌ها باشد به سیمای شهری اهر لطمه می‌زند.
فرماندار شهرستان اهر از آغار به‌کار شعبه و نمایندگی شورای خیرین سلامت به ریاست آیت‌الله جواد حاجی زاده در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: شورای خیرین سلامت در زمینه‌های مختلفی چون جذب خیرین برای اجرای پروژه‌های درمانی خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه از سال گذشته تاکنون بیش از ۱۵۰ میلیارد ریال در بخش بهداشت و درمان اهر در قالب طرح تحول نظام سلامت هزینه کرد داشته‌ایم، خاطرنشان کرد: خوشبختانه با اجرای طرح تحول نظام سلامت اغلب مراکز بهداشت و درمان شهرستان اهر از نظر تجهیزات و امکانات در مطلوب بوده و اجرای پروژه‌های متعدد در حوزه درمانی این شهرستان ادامه خواهد داشت.
تعداد سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اهر کمتر از ۵ واحد است مدد سمندری معاون فرماندار اهر نیز در این جلسه اظهار داشت: این جلسه نخستین جلسه هیئت نظارت بر سازمان‌های مردم نهاد شهرستان در سال جاری بوده که بر اساس دستورالعمل‌ها باید جلسات هیئت نظارت هر سه ماه یک بار تشکیل یابد.
وی با اشاره به اینکه مجوزها و یا راهکارهای چگونگی فعالیت سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اهر در جلسات هیئت نظارت بررسی می‌شود افزود: متاسفانه تعداد سازمان‌های مردم نهاد شهرستان اهر کمتر از ۵ واحد است.
معاون فرماندار اهر بابیان اینکه با توجه به افزایش تعداد افراد تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان اهر درخواست این اداره نصب صندوق جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح شهر اهر است ادامه داد: در صورت نصب صندوق جمع‌آوری کمک‌های مردمی تمامی مساعدت‌های مردم در راستای تأمین نیازهای افراد تحت پوشش این سازمان هزینه می‌شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز