روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 619
  • 721
  • 1,335,541
شورای پنجم، بسترساز مسیر توسعه و آبادانی شهر خواهد بود

شهردار تبریز با اشاره به این‌که شورا، هویت و خاستگاه اصلی شهرداری است، گفت: برخورداری از شاخص‌های تجربه، تعهد و تخصص، شورای پنجم تبریز را به مجموعه‌ای توانمند تبدیل کرده‌است.
به گزارش شهریار، صادق‌ نجفی در حاشیه رونمایی از پروژه مرکز همایش‌های بین‌المللی تبریز، با بیان این مطلب اظهار داشت: شورای اسلامی شهر، از ارزشمندترین برکات انقلاب اسلامی است که مردم‌سالاری دینی را در ابعاد محلی، پایه‌ریزی کرده‌ و در طول چهار دوره گذشته، به طور مرتب در حال تکامل بوده‌است.
وی با تاکید بر این‌که نتیجه رای شهروندان، مورد احترام و اعتماد همگان است، افزود: خوشبختانه این نتیجه، افراد دلسوز، مخلص و کارکشته را به شورای پنجم معرفی کرده و بستر مناسبی برای توسعه و آبادانی شهر فراهم ساخته‌است.
نجفی تصریح کرد: مرور اجمالی در نتایج انتخابات اخیر نشان می‌دهد شورای جدید، گلچینی است از جانبازان سرافراز دفاع‌مقدس، اساتید دانشگاه، مدیران ارشد استان در دروه‌های پیشین، متخصصان شهری و چهره‌های شاخص اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی که با رای مردم، سکان شورای شهر را به زودی عهده‌دار خواهند شد.
شهردار تبریز ادامه داد: سایر اعضا نیز از تجربه عضویت در ادوار شورا و مجلس شورای اسلامی، فعالیت در مجامع دانشگاهی و رسانه‌ای و سوابق مدیریت‌های مهم برخوردارند که این امر، نوید شورایی متخصص و تاثیرگذار را برای سال‌های آتی شهر می‌دهد.
نجفی خاطرنشان کرد: ممکن است برای برخی‌، بیان محسنات شورای پنجم از طرف بنده، معنی و مفهوم دیگری داشته باشد؛ با این قبیل کم‌لطفی‌ها کاری نداریم و معتقدیم در خصوص شورای پنجم، باید واقعیت‌های ارزشمند منتخبان را ذکر کرد.
وی متذکر شد: معتقدم ظرفیت‌ها و امتیازات شورای پنجم در صورتی که بتواند بدون دغدغه‌های سیاسی، در مسیر برنامه‌های شهر متمرکز شود، بیش از آن‌چه که تصور می کنیم، مثمرثمر و نویدبخش خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز