روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 815
  • 857
  • 1,394,108
شورای پنجم با برنامه ریزی به سمت بهبود عملکرد و فعالیت ها حرکت می کند

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز گفت: با برنامه ریزی مناسب می توان به سمت بهبود عملکرد و فعالیت ها حرکت کرد و منتخبان پنجمین دوره شورای شهر قدم های خوبی در این راستا برداشته اند.
محمد باقر بهشتی رئیس سنی منتخبان شورای پنجم در جلسه مشترک شهردار تبریز با منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز با اعلام این مطلب گفت: در مدت باقی مانده تا آغاز دوره پنجم شورای شهر اعضای منتخب با تشکیل جلسات مختلف، در راستای شناخت هرچه بیشتر مسائل، مشکلات، توانمندی ها و داشته های تبریز و شهرداری تبریز حرکت می کنند.
بهشتی تصریح کرد: شورای پنجم شهر تبریز به صورت رسمی از ۱۴ مردادماه آغاز به کار می کند اما منتخبین مردم در دوره پنجم، در راستای آشنایی کافی اعضای منتخب با واقعیت های شهری و همچنین بدست آوردن اطلاعات و تصویر مناسب از وضعیت شهر تبریز اقدام نموده اند.
عضو اولین دوره شورای شهر تبریز در پایان گفت: خوشبختانه شهرار تبریز نیز اعلام کرده است در راستای آشنایی منتخبین شورا آماده تقدیم تمامی اطلاعات و آمار از وضعیت شهر، شهرداری و سازمان های مختلف شهرداری تبریز هستیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز