روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 166
  • بازدید دیروز: 1,499
  • کل بازدید ها: 875,447
شکایت فوتبالیست ها به مراجع بین المللی بی معنی است

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز گفت:ادعای شکایت بازیکنان و کادر فنی تیم های شاغل درایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا(AFC ) و فدراسیون جهانی (FIFA) بی معنی است واز عدم شناخت قوانین از سوی مدعیان این موضوع حکایت دارد.
به گزارش ایرنا؛ بدنبال اعلام صدور مجوز حرفه ای برای تعدادی باشگاه های فوتبال به خصوص تیم هایی که نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا هستند، تعداد زیادی ازمربیان و بازیکنان داخلی که نسبت به این موضوع اعتراض داشتند مدعی طرح شکایت به مراجع قانونی منطقه ای و جهانی شدند.
هوشنگ نصیرزاده با بیان اینکه تنها بازیکنان و کادر فنی خارجی تیم های حاضر درلیگ ایران می توانند به این مراجع شکایت قانونی خود را تسلیم کنند به ایرنا،افزود: چنانچه بازیکنان و کادر فنی تیم های حاضر درلیگ ایران نسبت به موضوعی شکایت دارند باید آن را باعنوان فدراسیون فوتبال کشورمان تنظیم و به این فدراسیون برای رسیدگی ارسال کنند چرا که شکایتی از سوی آن ها درمراجع قانونی منطقه ای و جهانی به ثبت نخواهد رسید.
به گفته وی بازیکنان و کادر فنی خارجی آن هم با توجه به بند ۲۲ آیین نامه نقل وانتقالات می توانند به مراجع قانونی خارجی در AFC و FIFA شکایت کنند و از سوی این نهادها به سرعت این مسایل پی گیری ورسیدگی خواهد شد.
موضوع دیگری که این روزها بحث آن به صورت مجدد درمجامع فوتبالی داغ شده است، بحث جادوگری درفوتبال است،
مدیرعامل باشگاه فوتبال گسترش فولاد تبریز دراین خصوص نیز اظهارداشت:جادوگری درفوتبال ایران باب شده و وجود دارد ، بعضی ها به این موارد اعتقاد داشته و به همه چیز شک می کنند، از این رو نمی توان این موضوع را کاملا رد کرد، اما من اینگونه نیستم و با آن برخورد کردم.
وی ادامه داد:یک روزاطلاع دادند شخصی تقاضای دیداردارد از آنجا که نمی شناختمش به او پاسخ منفی دادم، اما با اصراری که داشت سرانجام به دفترم آمد،این فرد پس از ورود به دفتر مدعی شد تیم ما را طلسم کردند و می توانم با انرژی های منفی که برای دیگران می فرستم طلسم تیم را بازخواهم کرد.
وی دراین ارتباط ادامه داد: این موضوع درست درزمانی بود که تیم ما نتیجه خوب نمی گرفت و برروی نوارناکامی قرارداشتیم و این شخص مدعی بود تیم ما را بستند از این رو نمی توانیم نتیجه بگیریم و اگر پول بدهیم طلسم تیم را باز خواهد کرد.
نصیرزاده اضافه کرد:ازآنجا که به این موضوعات اعتقادی ندارم، او را با این جمله که برو طلسم زندگی خودت را بازکن به بیرون ازدفتر هدایتش کردم.
گسترش فولاد عوض شده است
مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد درباره تازه ترین شرایط این تیم نیز عنوان کرد: پس از حضورفیروز کریمی،شرایط تیم مناسب تر شده، این تیم هم درحوزه فنی و هم درحوزه روانی وضعیت مطلوبی دارد، یک روز درجدول مابیشترین گل خورده را داشتیم اما درحال حاضر و درچند بازی اخیر تعداد گل های ما بسیار کم شده است و به آینده تیم امیدوارتراز قبل شدم.
وی با اشاره به اینکه فیروز کریمی یکی از فنی ترین مربیان حال حاضر ایران است،ادامه داد:درهفته های گذشته آندرانیک تیموریان و میلاد فخر الدینی را به دلیل مصدومیت فعلا ازدست داده ایم و علیرضا نقی زاده هم از جمع ما جدا شد اما کریمی با مدیریت مناسب واستفاده از ظرفیت های بازیکنان جوان باشگاه تیم را خوب جمع کرده و نتایج مناسبی نیز کسب کرده است.
مربی خارجی فقط برای پرسپولیس،استقلال و تیم ملی
وی دلیل جدا شدن لوکابوناچیچ از تیم گسترش فولاد را عدم ارتباط گیری مناسب با بازیکنان دانست و افزود: براین باورم درایران،مربیان خارجی تنها برای تیم های پرسپولیس، استقلال و تیم ملی جواب می دهد.بوناچیچ یک مربی بین المللی است و همانطور که می دانید پس ازجدایی از گسترش فولاد مربی یکی از باشگاه های عربی شد اما از آنجا که نتوانست با بازیکنان ارتباط خوبی بگیرد در نتیجه گیری موفق نبود.
به اعتقاد وی،بازیکنانی که در تیم های ایرانی فوتبال بازی می کنند زیاد درچارچوب انضباط و فشار نیستند و با این شرایط نمی توان از آنان بازی گرفت اما مربیان ایرانی با توجه به ایجاد جو دوستانه می توانند به خوبی با آنان کنار آمده ونتایج بهتری کسب کنند.
به گفته وی مربیان خارجی درتیم های پرسپولیس واستقلال نیز به دلیل حواشی که دارند می توانند زیر نظر مربیان خارجی کار کنند وگرنه مدیریت آنان نیز برایرمربیان ایرانی دشوار خواهد بود.
هنوز درخواستی برای جذب مجتبی جباری نداشتم
فیروزکریمی دریکی ازتازه ترین اظهارنظرهای خود، به استفاده از مجتبی جباری بازیکن تیم استقلال تهران ابراز علاقه کرده و گفته این بازیکن را تحت هر شرایطی حتی راه رفتن در زمین می خواهم.
نصیرزاده دراین خصوص گفت: به کریمی اعتقاد داریم از این رو اتفاقات درون زمین را به او سپرده ایم، با این همه هنوز دراین خصوص چیزی را به ما اعلام نکرده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز