روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 435
  • 1,575
  • 1,392,871
شکایت کمیسیون اصل نود از دادستانی مشهد

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس با انتقاد از لغو سخنرانی مجوزدار مطهری به‌دستور دادستان مشهد گفته: این اقدام نوعی قانون‌شکنی است و درصورتی که به کمیسیون اصل نود شکایتی در این رابطه واصل شود، حتماً به آن رسیدگی خواهیم کرد و در غیر این‌صورت قطعاً از دادستان مشهد شکایت خواهیم کرد. هنگامی که مجوزی از سوی شورای تامین استان خراسان رضوی صادر می‌شود، چگونه دادستان مشهد می‌تواند به این راحتی این حکم را زیرپا بگذارد. این درحالی است که امنیت استان برعهده شورای تامین است و این شورا نیز باید در قبال لغو این سخنرانی پاسخگو باشد. نمایندگان مجلس بنابر نص صریح قانون اساسی اجازه اظهارنظر درباره تمامی مسائل داخلی و خارجی را دارند. متاسفانه مدتی است شاهد وضعیتی نگران‌کننده در استان خراسان رضوی هستیم و این شائبه که در این استان سوای دیگر نقاط کشور تصمیم‌گیری می‌شود، تقویت شده است و این مسئله به نفع تمامیت ارضی و سیاسی و جمهوریت نظام نخواهد بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز