روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 754
  • 749
  • 1,337,239
شکست تراکتور در عین شایستگی

هفته سوم مسابقات لیگ برتر نیز به پایان رسید و در حساس ترین دیدار ، استقلال تهران توانست تراکتورسازی را شکست دهد . این مسابقه یکی از پرخطاترین بازی های لیگ برتر در چند سال اخیر بود چرا که بازیکنان هر دو تیم در بیشتر مواقع درگیری های فیزیکی زیادی داشتند . بی شک تراکتور در سه هفته گذشته از لیگ برتر بازی های تماشاگرپسند و خوبی ارائه داده است و مطمئنا مستحق سه شکست پیاپی نبوده است . بزرگترین مشکل تراکتور در بازی های گذشته در عمق دفاع و نبود مهاجم گلزن بوده است .
سرخپوشان در این دیدار نیز موقعیت های زیادی داشتند که با بدشانسی و بی دقتی بازیکنان این تیم فرصت ها از دست می رفت . گل محمدی در این بازی نیز با همان سیستم بازی مقابل پرسپولیس پای به میدان گذاشته بود . مهدی کیانی در خط هافبک تراکتور نقش بسزایی ایفا می کند و در این بازی نیز مثل همیشه جنگنده و پرتلاش ظاهر می شد . در اکثر درگیری ها این دیدار ، خط میانی تراکتور موفق عمل کرد و با جنگندگی و تلاش فراوان در تصاحب توپ نمره قبولی گرفتند .
تراکتور با تمام نداری ها و بدشانسی های فراوان بازی های خوبی ارائه می دهد و در دو بازی گذشته که با سرخابی های پایتخت بوده ، با بداقبالی و کمبود بازیکن مواج بوده است . عمق دفاع تراکتور و نبود دفاع سرعتی که بتواند توپ را به هافبک ها برساند بزرگترین مشکل تراکتور در سه هفته گذشته بوده است . جایی که حضور دفاع پا به توپ و سرعتی می توانست وزنه تهاجمی تراکتور را افرایش دهد .
گل محمدی در این دیدار نیز از بازیکنان جوان و با انگیزه استفاده کرد . بازیکنانی که شاید اولین بار بود که در ورزشگاه آزادی و در حضور ۵۰ هزار تماشاگر بازی می کردند .
محمد ابراهیمی در این مسابقه بعنوان بازیکن آزاد در ترکیب تراکتور نقش ایفا می کرد و بارها با سرعت و تکنیک ذاتی خود دفاع استقلال را اذیت می کرد . مهدی شریفی بعنوان یکی از وینگرهای تراکتور عملکرد مثبتی نداشته که این موضوع باعث شده است که فرزاد حاتمی به تنهایی در نوک خط حمله تراکتور ، هم به فکر گلزنی باشد و هم اینکه در پیکارهای هوایی و پرس دفاع حریف وظیفه سنگینی داشته باشد که منجربه خستگی مفرط حاتمی در دقایق واپسین بازی می شود که در بازی با استقلال نیز مشاهده شد که این مهاجم سخت کوش از دقیقه ۷۰ تحلیل می رود . البته در صورت رفع مصدومیت سینا عشوری که تجربه زیادی دارد ، می تواند گل محمدی را آسوده تر کند و فشار زیادی که در بعضی از پست ها به چشم می خورد ، کاهش یابد .
در سه هفته اخیر از لیگ برتر ، تراکتور خوب بازی کرده است و اگر کمی بدشانسی و اشتباهات نبود ، سرخپوشان می توانستند امتیاز کسب کنند .
مسابقه هفته بعد تراکتور در تبریز مقابل نفت تهران خواهد بود و اگر سرخپوشان بتوانند این تیم را شکست دهند ، یحیی گل محمدی و تیم را از فشار در می آورند .
در برهه کنونی تراکتور سخت نیازمند حمایت تماشاگران هستند و با گذشت بازی ها ، سرخپوشان را به شرایط آرمانی خواهد رساند . امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز