روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 18
  • 749
  • 1,336,503
شکست سبزقباها در اهواز

هفته بیست و سوم
لیگ برتر
داور : محمدرضا اکبریان
کمک ها : محمدرضا مدیرروستا و جعفر مهاجر
اخطار : فردین عابدینی (۴۰) ، کاکاشویلی (۴۴) و سعید قائدی فر (۵۱) از ماشین سازی
استقلال خوزستان :
وحید شیخ ویسی ، ابوالفضل علایی ، محمد طیبی (۵۴ پیمان حشمتی) ، عقیل کعبی ، علی دغاغله ، سلمان بحرانی ، حسین بهرامی ، مصطفی ماهی ، حسن بیت سعید ، مهدی زبیدی (۷۹ یونس دلفی) و آلویس نانگ (۷۲ آرش افشین)
سرمربی : سیروس پورموسوی
ماشین سازی :
مهدی اسلامی ، ادسون هنریکه ، امین حاج محمدی ، فردین عابدینی (۴۶ احمد کامدار) ، کاخبر کاکاشویلی ، حمید علی عسگر ، امین قاسمی نژاد (۸۶ شهاب زاهدی) ، حسین ابراهیمی ، سعید قائدی فر ، حامد پاکدل و عزیز ابراهیموف
سرمربی : فرهاد کاظمی
شرح گل :
استقلال خوزستان ۱ _ ماشین سازی ۰
(دقیقه ۳۴ ، حسن بیت سعید) :
حرکت زیبای مهدی زبیدی و عبور او از مدافعان کناری ماشین سازی با پاس در عرض او ادامه یافت و در این میان ابتدا نانگ و سپس بیت سعید توپ ارسالی این بازیکن را وارد دروازه ماشین سازی کردند .
شرح بازی :
شاگردان سیروس مورموسوی موفق شدند در دیداری که سه امتیاز آن برای آنها حساسیت ویژه ای داشت به برتری برسند . خوزستانی ها از همان ابتدا سعی کردند تا با تکیه بر مهاجمان با تجربه خود راه دروازه حریف را پیدا کنند ، در حالی که بازی های فشرده این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان باعث شده بود تا پورموسوی به جوانان خود میدان دهد ، نانگ ، بیت سعید و زبیدی سر مهاجم با تجربه این مربی بودند که باید کار را برای استقلالی ها تمام میکردند و این اتفاق در همان نیمه اول افتاد و همکاری این سه مهاجم تنها گل این بازی را در پی داشت . البته خوزستانیها پس از این گل نیز می توانستند دروازه حریف خود را باز کنند اما این اتفاق نیفتاد . تا در نیمه ای که بر حریف خود برتری داشتند تنها یک گل به ثمر رسانده باشند . اما در نیمه دوم را می توان از آن ماشین سازی تبریز دانست ، شاگردان فرهاد کاظمی که به امتیاز این بازی نیاز داشتند از ابتدای نیمه دوم تلاش خود را برای باز کردن دروازه حریف به کار بستند و هر چه از زمان بازی می گذشت سعی خود را بیشتر می کردند اما در نهایت موفق به این کار نشدند . دروازه بان و مدافعان استقلال خوزستان بسیار هوشیارانه تر از حمله وران ماشین سازی بودند و موفق شدند از تنها گل خود دفاع کنند و در پایان با یک پیروزی شیرین به رده ششم جدول رده بندی صعود کنند تا سبزقباهای تبریزی نیز با این شکست بیش از پیش خطر سقوط را احساس کنند امیرغلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز