روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
شکست ناباورانه گسترش فولاد از خونه به خونه

شاگردان جواد نکونام با پیروزی برابر گسترش فولاد تبریز نام خود را به عنوان دومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی مطرح کردند .
تیم خونه به خونه که در این دیدار حمایت همه جانبه تماشاگران خود را به همراه داشت ، از همان شروع بازی نمایش بهتری نسبت به گسترش فولاد داشت ولی در نیمه اول نتوانست از این برتری بهره ببرد .
با آغاز نیمه دوم شاگردان جواد نکونام روی شوت محمد میری در دقیقه ۵۳ به گل اول بازی دست یافتند تا در ادامه با خیال راحت تری به کار ادامه دهند . نمایش منسجم خونه به خونه از دقایق ابتدایی جریان داشت تا آنها روی یک همکاری تیمی و ضربه روح الله باقری به گل دوم بازی در دقیقه ۸۴ دست یافتند تا دومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی لقب بگیرند .
تیم خونه به خونه که در این دیدار با حمایت همه جانبه هواداران خود روبرو بود ، در نیمه نخست نمایش تحسین برانگیزی ارائه داد و در اکثر دقایق بازی مالک توپ و میدان بود . البته شاگردان فیروز کریمی باز هم به مانند دیدارهای گذشته گل نخوردن را در الویت برنامه های خود قرار داده بودند تا با استفاده از ضدحملات در خارج خانه حریف به گل برسند . در مجموع نیمه اول شاهد بازی درگیرانه ای از سوی دو تیم بودیم که شاگردان جواد نکونام موقعیت های بهتری برای گلزنی داشتند ولی بی دقتی بازیکنان این تیم و البته بدشانسی باعث شد تا دو تیم با نتیجه تساوی راهی رختکن شوند .
در نیمه دوم هم روند خوب شاگردان نکونام ادامه داشت و این تیم هم موفق شد به گل اول بازی برسد . این گل باعث شد شاگردان نکونام با آرامش بیشتری به کار خود ادامه دهند . در مقابل فیروز کریمی که بازی را واگذار کرده بود تا دقیقه ۷۵ هر سه تعویض خود را انجام داد ولی نتوانست تاثیر محسوسی روی روند بازی ایجاد کند و در دقایق پایانی بازی بود که خونه به خونه موفق شد گل دوم بازی را هم به ثمر برساند تا بدین ترتیب گسترش فولاد شکست ناباورانه ای در مقابل خونه به خونه لیگ یکی متحمل شود و از جام حذفی وداع کند .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز