روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 308
  • 761
  • 1,333,009
شیوع سرطان‌های گوارشی در آذربایجان‌شرقی

فوق تخصص بیماری‌های خون تاکید کرد: سرطان‌های گوارشی در آذربایجان‌شرقی شیوع بیشتری دارد.
دکتر علیرضا نیکان‌فر در کنگره‌ی بین المللی تازه‌های پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان‌های گوارش در تبریز، اظهار کرد: ارائه‌ی قوی‌ترین و به روزترین مطالب و نتایج تحقیقات جدید از اهداف برگزاری این کنگره است و روش‌های مختلف پیشگیری و تشخیص زودرس دستگاه‌های گوارش از مواردی به شمار می‌آید که در کنترل بیماری نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند.
وی با بیان این که سرطان معظلی برای تمامی کشورها و یکی از علل اصلی مرگ و میر به شمار می‌آید، گفت: سرطان هزینه‌های زیادی را برای بیماران تحمیل می‌کند و از این رو شناخت این معظل نیاز به بررسی و مطالعه‌ی بیشتری دارد.
وی بیان کرد: تمامی پزشکانی که با ابعاد مختلف سرطان سرو کار دارند، باید با روش‌های جدید درمانی آشنا شود و این نیز زمینه‌ی کاهش هزینه‌ها و افزایش طول عمر بیماران را فراهم می‌آورد.
نیکان‌فر خاطرنشان کرد: حذف و کاهش اقدامات غیر ضروری با استفاده از درمان‌های جدید نیز از دیگر مزایای تحقیقات و مطالعه‌ی بیشتر در بیماری سرطان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز