روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 508
  • 874
  • 1,352,138
شیوه برگزاری مراسم چهارشنبه سوری باید اصلاح شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با هشدار نسبت به اینکه بخش عمده مواد محترقه قاچاق است، گفت: عاملان اصلی عرضه و توزیع مواد محترقه قاچاق باید شناسایی و برخورد قاطع با آنها در دستور کار قرار گیرد.
محمد وحدتی هلان در گفت وگو با خبرنگاران با تاکید بر ضرورت تلاش همگانی برای برگزاری چهارشنبه سوری بدون خطر، گفت: شیوه برگزاری این مراسم غلط است و باید اصلاح شود زیرا هر ساله به دلیل برگزاری نادرست عده ای از هموطنان جان خود را از دست می دهند.
نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حالت سنتی چهارشنبه سوری باید حفظ شود، افزود: متاسفانه طی سال های اخیر چهارشنبه سوری به مراسمی خطرناک تبدیل شده و نیاز است برای پیشگیری از خسارات های جانی به شیوه سنتی برگزار شود.
وی ادامه داد: باید تمهیداتی اتخاذ شود که مراسم چهارشنبه سوری به داغدار شدن عده ای منجر نشود.
این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه مراسم چهارشنبه باید شاد و باشکوه اما بدون خطر برگزار شود، تصریح کرد: نیاز است فرهنگ سازی مناسبی از سوی رسانه ها به ویژه صدا و سیما انجام شود تا این مراسم و آیین باستانی بدون خطر برگزار شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز