روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 421
  • 874
  • 1,352,051
صحبت‌های صدمن یه غاز من چه خاصیتی دارد؟!

سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز به شیوه خاص خود درخواست کرد، حق پخش مسابقات فوتبال به باشگاه‌ها پرداخت شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از اصفهان، فیروز کریمی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپاهان اظهار داشت: در این فوتبال صحبت‌های صدمن یه غاز من با این تارهای صوتی مصدوم و با این خستگی و با این گزارشی که شما تهیه می‌کنید و پخش صداوسیما که یک ریال دست باشگاه را نمی‌گیرد، چه خاصیتی دارد؟ الان همه تیم‌ها در نهایت مشکلات هستند و از حق پخش حتی یک ریال هم به باشگاه‌ها نمی‌رسد.
وی ادامه داد: کسانی که صحبت‌های ما را می‌شنوند، به جان هر کسی که دوست دارند،‌ حق پخش تلویزیونی را پرداخت کنند تا تیم‌ها از این مشکلات رها شوند. هر ورزشگاهی رفتم، دیدم تبلیغات سر جای خود هست، اما تبلیغات دست تیم‌ها را نمی‌گیرد و کمکی به آنها نمی‌کند. من الان هم به احترام خبرنگاران آمدم.
سرمربی گسترش فولاد تبریز در مورد شکست تیمش مقابل سپاهان گفت: بازی بسیاری خوبی بود و سپاهان در شرایط نُرمالی است. این تیم فوتبال خوبی بازی کرد. ما هم چندین بار پس از گل زودهنگامی که دریافت کردیم، تلاش کردیم که نتیجه را تغییر دهیم. هر دو تیم تغییر تاکتیک دادند و ابراهیم‌زاده مربی سرد و گرم چشیده‌ای است. ماحصل آن، فوتبالی بود که هر دو تیم موقعیت گل در نیمه دوم داشتند و زمانی ما بر توپ و میدان حاکم بودیم و زمانی سپاهان. به نماینده اصفهان تبریک می‌گویم. سپاهان تیم قابل احترامی است. این تیم از بد روزگار به این شرایط افتاده و امیدوارم به جایی برسد که لایق نام سپاهان است.
کریمی با اشاره به مصدومیت بازیکن تیمش خاطرنشان کرد: اگر بالای قوزک رضا خالقی‌فر را ببینید. جای سه استوک روی پایش دیده می‌شود. البته داور گفت این از قبل بوده است! به بازیکنانم گفتم دسته جمعی بکشید پایین تا بدانند چه چیز از قبل بوده است! عزیز معبودی بازیکنی بود که ما روی آن بسیار حساب کرده بودیم و در دقایق ابتدایی بازی مصدوم و تعویض شد. پس از آن ۲-۵-۳ بازی کردیم که به دلیل مشکلات تیم،‌ سیستم بازی را به ۳-۳-۴ تغییر دادیم و نبض بازی را در دست گرفتیم، اما نتیجه نگرفتیم. با بضاعتی که داشتیم، فوتبال قابل قبولی ارائه کردیم.
سرمربی گسترش فولاد درباره حضور هواداران ذوب‌آهن در فرودگاه و استقبال از سرمربی سابق تیم خود تصریح کرد: به‌هرحال در این شهر کار کرده و تلاش کرده‌ام خدمتی کرده باشم. دفعه قبل که بازی داشتیم، سپاهانی‌ها چنین کاری کردند و به رختکن تیم‌مان آمدند. آنها به ما گفتند اگر کاری از دست باشگاه سپاهان برمی‌آید، انجام دهند. این روحیه پهلوانی تیم‌های اصفهانی را نشان می‌دهد. درست یا غلط، تلاش کرده‌ام و مردم اصفهان قدرشناس هستند. در بازی با ذوب‌آهن در فصل پیش، سپاهانی‌ها مقابل هتل ما آمدند و ما را تشویق کردند. امسال ذوب‌آهنی‌ها چنین کاری انجام دادند و این به دلیل منش پهلوانی هواداران سپاهان و ذوب‌آهن است. ارزش هواداران اینجا مشخص می‌شود.
کریمی در این باره که گسترش در تعیین سرنوشت تیم‌های سقوط‌کننده و تعیین نایب قهرمان نقش مستقیمی دارد، خاطرنشان کرد: برای تمرینات و مسابقات، استراتژی تیمی داریم و به جدول نگاه نمی‌اندازیم. در سه چهار هفته گذشته در هر بازی چهار بازیکن کلیدی را در اختیار نداشتیم ما یک ایل و لشگر مصدوم، مجروح و محروم داشتیم. به دلیل ارائه نمایش ضعیف در بازی قبل، تعدادی از بازیکنان را جریمه کردیم. همه دیدند بازیکنان جوان ما بازی مدنظر را ارائه کردند.
وی ادامه داد: نقی‌زاده، آندو، حسینی و همه یاران ما در زمین بودند و دیدید چه اتفاقی در شهر خودمان رخ داد. بازیکنان ما برابر ۱۰ هزار هوادار سپاهان و تیم کامل‌شان که حتی یک بازیکن نیم‌درجه تب هم نداشت، به میدان رفتند، اما بازیکنان سپاهان مثل بازیکنان ما نبودند. پای بازیکن ما از چهار یا پنج جا صدمه خورد.
سرمربی گسترش فولاد در این باره که آیا تعویض دقیقه دو او نقشی در مسابقه داشت یا خیر، اظهار داشت: تعویض در تیم آلمان و برزیل تأثیرگذار است. در تیم ما با چند غایب، مشخص است که تعویض تأثیرگذار خواهد بود. وقتی نیمار در برزیل مصدوم می‌شود، این تیم هفت گل دریافت می‌کند. ثانیه ۴۰ بازیکن ما مصدوم شد که ما هنوز روی نیمکت ننشسته بودیم. مدافع وسط ما به راست رفت و چون قابلیت نفوذ نداشت، تغییر تاکتیک دادیم تا از قابلیت‌های دفاعی استفاده کنیم. سپاهان اگر در لاک دفاعی فرو برود، تیم خطرناکی است و ما کج‌دار و مریز بازی کردیم. امیدوارم بازیکنان مصدوم ما به دیدارهای بعد برسند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز