روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 663
  • 849
  • 1,360,575
صدور اسناد مالکیت ۱۷۳۶ قطعه تفکیکی کوی نظام‌پزشکی

شهردار منطقه ۴ تبریز از صدور اسناد مالکیت ۱۷۳۶ قطعه تفکیکی کوی نظام پزشکی بعد از ۱۵ سال خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، اکبر امجدی افزود: به زودی کلیه اسناد مالکیت قطعات تفکیکی کوی نظام پزشکی با همکاری شهرداری منطقه ۴ و اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان تبریز- ناحیه غربی صادر می شود.
وی اضافه کرد: پیرو هماهنگی های صورت گرفته با مدیرکل محترم ثبت اسناد و املاک استان، پس از گذشت ۱۵ سال از تفکیک قطعات کوی نظام پزشکی، به زودی کلیه قطعات این کوی دارای سند مالکیت می شوند.
امجدی با اشاره به این که سنددار کردن املاک کار زمان بری است و تعامل اداره ثبت را می طلبد گفت: در سایه همکاری های سازنده با اداره کل ثبت اسناد و املاک استان به ویژه اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان تبریز -ناحیه غربی، کار صدور سند ۱۷۳۶ قطعه تفکیکی کوی نظام پزشکی مراحل پایانی خود را طی می کند.
شهردار منطقه ۴ با تاکید بر اهمیت و اعتبار سند رسمی گفت: قطعا سند رسمی هم ارزش افزوده به املاک می دهد و هم اینکه وجاهت قانونی بیشتری به مالکیت اشخاص می دهد و شهروندان می توانند راحت تر معاملات ملکی خود را انجام دهند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز