روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 240
  • 863
  • 1,353,576
صدور مجوز واردات هواپیما

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از صدور مجوز واردات تعدادی هواپیما به کشور از سوی این سازمان خبر داد و گفت: کانال مالی برای خرید این هواپیما‌ها تعیین شده است.
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی اخیرا از تلاش برای خرید تعدادی هواپیمای جدید و توسعه ناوگان هوایی کشور خبر داده بود. وی درمورد نو یا دست دوم بودن این هواپیما‌ها تنها به ذکر این نکته بسنده کرد که هواپیما‌های مذکور «هواپیما‌های خوب»‌ی هستند.
در همین ارتباط علی عابدزاده، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری درباره جزئیات خرید این هواپیما‌ها اظهار داشت: قرار است به زودی تعدادی هواپیما از سوی شرکت‌های واردکننده هواپیما که همان شرکت‌های هواپیمایی هستند، وارد ناوگان حمل و نقل هوایی کشور شوند و سازمان هواپیمایی کشوری مجوز واردات این هواپیما‌ها را صادر کرده است. ما به عنوان نهاد حاکمیت واردکننده نیستیم و دخالتی در کار نداریم؛ خود شرکت‌های هواپیمایی واردکننده این هواپیما‌ها هستند.
وی درباره کانال مالی واردات این هواپیما‌ها نیز گفت: خود ایرلاین‌ها کانال مالی برای واردات این هواپیما‌ها را ایجاد کرده اند. عابدزاده از بیان نام کشور‌های فروشنده هواپیما به ایران خودداری کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز