روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 582
  • 899
  • 1,048,999
صدور ویزای اربعین در مراکز رسمی دولت عراق در ایران

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا از همکاری و تبادل اطلاعات با عراق برای جلوگیری از صدور ویزای جعلی برای سفر اربعین خبر داد.
سردار محسن فتحی‌زاده (جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا) در گفت‌وگو با خبرنگاران درباره تمهیدات امنیتی و انتظامی پلیس برای سفر اربعین گفت: سال گذشته تجربه بسیار خوبی در زمینه کنترل امنیتی و انتظامی سفر زائران اربیعن داشتیم و زائران نیز همکاری خوبی را با نیروهای پلیس داشتند. قطعا تجربه سال گذشته در سال جاری نیز مورد استفاده قرار گرفته و تقویت می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: در موضوعات امنیتی و انتظامی برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته و انشاءالله اگر با همراهی مردم اجرایی شود، نتیجه مثبتی خواهد داشت.
جانشین معاون هماهنگ‌کننده ناجا با تاکید براینکه صدور ویزا در دفاتر معتبر انجام می‌شود، ادامه داد: سال گذشته در زمینه ویزای جعلی مشکل حادی نبود و اندک مواردی بود که به موقع کشف و ضبط شد. امسال نیز سامانه‌هایی برای کنترل ویزای زائران طراحی شده‌اند و ویزاهای جعلی با کنترل توسط این سامانه‌ها به راحتی در مرز شناسایی می‌شوند، ضمن اینکه تعاملاتی با سفارت عراق در حال انجام است تا با آنها همکاری و تبادل اطلاعات داشته و از امکان زمینه برای جعل ویزا جلوگیری شود.
سردار فتحی‌زاده تصریح کرد: صدور ویزا در مراکز رسمی دولت عراق در ایران از جمله سفارت‌خانه، کنسول‌گری‌ها و دفاتر مشخص شده امکان‌پذیر است و به هیچ‌وجه در مرز ویزا صادر نمی‌شود، بنابراین اگر کسی بدون ویزا به مرز مراجعه کند، قطعا در طول میسر جلوی او گرفته خواهد شد و زائران بهتر است در زمان مقتضی برای دریافت ویزا به مراکز معتبر مراجعه کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز