روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 44
  • بازدید دیروز: 727
  • کل بازدید ها: 488,251
صدور پروانه رایگان برای مالکین مناطق کم برخودار و حاشیه نشین شهر تبریز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز، مولاخواه شهردار منطقه یک در برنامه رادیوئی شهریمیز اعلام داشت : درمناطق حاشیه نشین و کم برخوردار داخل کاربری مجاز، پروانه رایگان صادر می گردد.
براساس این گزارش مولاخواه در مورد این خبر اعلام داشت : با توجه به اینکه در آستانه تبریز ۲۰۱۸ هستیم و شهر تاریخی و فرهنگی تبریز با سابقه چند صد ساله همیشه مقابل دوربینها و تصاویر بسیاری از رسانه ها بوده و این امر در یکی دیگر از تاریخی ترین روزهای پیش رو واقع خواهد شد و می توانیم برای تغییر چهرۀ زشت حاشیه نشینی با همیاری و همکاری شهروندان این مناطق گامهای موثر و وسیعی برداشته تا مسائل پیش رو و معضلات آنها به نحوی شایسته حل گردد. شهردار منطقه یک اظهار نمود: آنچه می تواند در این مقوله اثرگذار باشدو تحرکی به این مناطق وارد آورد ، همکاری شهروندان در جهت استقبال از این طرح که هر خانواری که در مناطق محروم و حاشیه حضور دارد و ملک او در داخل کاربری مجاز واقع گشته ( البته به غیر از مکانهای بر خیابان) می تواند به منطقه مراجعه نموده و تا سقف ۱۲۰ درصد سطح اشغال به صورت رایگان پروانه دریافت نماید.
وی گفت: این مهم گامی موثر در تغییر ساختار و شکل این مناطق می باشد و باعث رونق مسائل ، اقتصادی ، حوزه سلامت ، فرهنگی ، اجتماعی و … خواهد بود که امیدواریم شهروندان عزیز از این امکانات استفاده و به شهرداری منطقه مراجعه نمایند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز