روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 227
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,846
صدور پروانه رایگان برای مالکین مناطق کم برخودار و حاشیه نشین شهر تبریز

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز، مولاخواه شهردار منطقه یک در برنامه رادیوئی شهریمیز اعلام داشت : درمناطق حاشیه نشین و کم برخوردار داخل کاربری مجاز، پروانه رایگان صادر می گردد.
براساس این گزارش مولاخواه در مورد این خبر اعلام داشت : با توجه به اینکه در آستانه تبریز ۲۰۱۸ هستیم و شهر تاریخی و فرهنگی تبریز با سابقه چند صد ساله همیشه مقابل دوربینها و تصاویر بسیاری از رسانه ها بوده و این امر در یکی دیگر از تاریخی ترین روزهای پیش رو واقع خواهد شد و می توانیم برای تغییر چهرۀ زشت حاشیه نشینی با همیاری و همکاری شهروندان این مناطق گامهای موثر و وسیعی برداشته تا مسائل پیش رو و معضلات آنها به نحوی شایسته حل گردد. شهردار منطقه یک اظهار نمود: آنچه می تواند در این مقوله اثرگذار باشدو تحرکی به این مناطق وارد آورد ، همکاری شهروندان در جهت استقبال از این طرح که هر خانواری که در مناطق محروم و حاشیه حضور دارد و ملک او در داخل کاربری مجاز واقع گشته ( البته به غیر از مکانهای بر خیابان) می تواند به منطقه مراجعه نموده و تا سقف ۱۲۰ درصد سطح اشغال به صورت رایگان پروانه دریافت نماید.
وی گفت: این مهم گامی موثر در تغییر ساختار و شکل این مناطق می باشد و باعث رونق مسائل ، اقتصادی ، حوزه سلامت ، فرهنگی ، اجتماعی و … خواهد بود که امیدواریم شهروندان عزیز از این امکانات استفاده و به شهرداری منطقه مراجعه نمایند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز