روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 29
  • 384
  • 1,279,946
صرفه‌جویی در هزینه‌ها و تکریم‌ارباب‌رجوع دو محور‌ اصلی برنامه‌های منطقه ۷

شهردار منطقه ۷ تبریز، ضمن حضور در بخش‌های مختلف اداری و اجرایی این منطقه، بر لزوم تکریم ارباب رجوع و تسهیل در برنامه‌های خدمتگزاری تاکید کرد.
به گزارش شهریار، علی فرخی در حاشیه این بازدید خاطرنشان کرد: حوزه منطقه ۷ از محدوده‌های رو به توسعه شهر به شمار می‌رود و با توجه برخورداری از ظرفیت‌های مهم عمرانی و اجتماعی، در صورت برنامه‌ریزی و تلاش مضاعف، می‌تواند بسیار پرشتاب‌تر از وضعیت فعلی در روند توسعه شهر نقش‌آفرین باشد.
وی اضافه کرد: تکریم ارباب رجوع و حفاظت از محیط ارزشمند خدمتگزاری، باید در راس برنامه‌های‌مان باشد؛ هزینه‌های اجرایی و پروژه‌های عمرانی و خدماتی، تنها در صورت ارزشمند است که باعث جلب رضایت شهروندان حوزه شود.
شهردار منطقه ۷ تبریز بر لزوم صرفه‌جویی در بخش‌های مختلف اجرایی تاکید کرد و گفت: استفاده بهینه از منابع، کاهش هزینه‌های جاری و جذب درآمدهای پایدار و استفاده از ظرفیت مشارکت‌های شهروندی، از راهکارهای پیش‌بینی‌شده در این مناطق است که با همکاری بخش‌های مختلف عمرانی، شهرسازی و فرهنگی به نتیجه مطلوب خواهد رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز