روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 96
  • 639
  • 1,435,132
صعود تیم ملی ایران به رده یک دنیا

در آخرین مطلب برترین تیم های والیبال جهان از سوی فدراسیون جهانی والیبال، تیم ملی والیبال ایران در رده نخست تیم های نوجوانان جهان قرار گرفت.
فدراسیون جهانی والیبال FIVB آخرین رده بندی تیم‌های پایه والیبال را اعلام کرد که تیم ایران در تمامی رده‌های سنی، صعود داشت.تیم زیر ۲۳ سال ایران در رده‌بندی جدید با ۷۰ امتیاز و یک پله صعود پس از آرژانتین، کوبا، برزیل، روسیه و ژاپن در جایگاه ششم جهان قرار دارد.تیم جوانان زیر ۲۱ سال ایران در ۶ پله صعود نسبت به رنکینگ قبلی با ۹۰ امتیاز و پس از کوبا، لهستان، روسیه و برزیل در مکان پنجم جهان ایستاده است.
تیم نوجوانان زیر ۱۹ سال ایران که عنوان قهرمانی جهان را هم به دنبال خود دارند با ۱۲۲ امتیاز و ۲ پله صعود، بهترین تیم جهان است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز