صعود گسترش فولاد به دور بعدی جام حذفی

دیدار دو تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز و اکسین البرز از سری مسابقات یک هشتم نهایی جام حذفی باشگاه های کشور به ضربات پنالتی کشید و در نهایت گسترش با نتیجه ۵ بر ۴ تیم مهمان را شکست داد . در نیمه اول این دیدار تلاش هر دو تیم برای گلزنی ثمری نداشت و حتی در دقیقه ۴۵ بازی روی خطایی که بر روی سید احمد موسوی در محوطه جریمه رخ داد ، تیم گسترش صاحب ضربه پنالتی شده ولی امید جهانبخش نتوانست از این فرصت بهره ببرد و هر دو تیم با نتیجه بدون گل به رختکن رفتتد .
نیمه دوم این بازی تیم گسترش بر تیم اکسین فشار بیشتری وارد کرد و چند موقعیت بدست آورد اما نتوانست استفاده کند و این دیدار به وقت اضافه کشید .
تلاش بازیکنان دو تیم برای گلزنی در ۲ وقت اضافه هم بی نتیجه ماند و این بازی به ضربات پنالتی کشید . در ضربات پنالتی سیداحمد موسوی و احمدرضا زنده روح و پیمان بابایی و اسماعیل فرهادی و علیرضا چراغعلی برای تیم گسترش و پویا سیف پناهی ، هادی شکوری ، حمید طاهری فرد و میلاد سلیمان فلاح برای تیم اکسین گلزنی کردند ولی ضربه شاهین شفیعی از تیم اکسین را دخسوس مهار کرد تا تیم گسترش پیروز میدان شود . در این بازی عرفان افراز دقیقه ۵۹ به جای مسیح زاهدی و مهرداد قنبری دقیقه ۷۴ به جای امید جهانبخش و علیرضا چراغعلی دقیقه ۱۰۳ بازی به جای مهرداد قنبری برای تیم گسترش فولاد و محمود مطلق زاده دقیقه ۶۱ به جای محمد حسین پور و میلاد سلیمان فلاح دقیقه ۷۹ به جای بهمن کامل و رسول رضایی پیشه دقیقه ۱۱۰ بازی به حای یاسر وکیلی برای اکسین وارد میدان شدند . داور این بازی را سیدمهدی سیدعلی به عنوان داور وسط و محمد عطایی و محمد علی پورمتقی به ترتیب کمک اول و دوم و محمد باقرپور به عنوان داور چهارم و صادق نوری به عنوان ناظر داوری برعهده داشتند .
امیر غلامی زاده

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از