روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 618
  • 700
  • 1,332,558
صعود ۹ پله ای تراکتور

تیم تراکتورسازی تبریز که رقابت های لیگ شانزدهم را با برنامه ای در راستای قهرمانی لیگ آغاز کرده است؛ تا به امروز از نتایج خوبی در رقابت های خود برخوردار بوده است.
به طوریکه ۶ بازی بدون باخت به همراه ۳ تساوی و ۳ برد شیرین را تجربه کرده که این نتیجه در لیگ فعلی نتیجه ی بسیار مطلوبی است. هرچند که تراکتور این قابلیت را داشت که از لحاظ کسب امتیاز تا به امروز بهتر هم فعالیت داشته باشد اما عواملی مانند تعطیلی لیگ و درخشش دروازه بان های صنعت نفت آبادان و پرسپولیس باعث شد تا ۳ امتیاز های مربوطه را نتواند کسب کند و به تساوی بیانجامد.
اما به هر حال اگر گذری به لیگ پانزدهم داشته باشیم و نتایج این لیگ را با رقابت های لیگ گذشته مقایسه کنیم به نتایجی دست می یابیم که هدف تراکتورسازان برای فتح لیگ را ملموس تر نشان می دهد.
تراکتورسازی تبریز در پایان رقابت های هفته ششم لیگ برتر پانزدهم در جایگاه نهم جدول با ۷ امتیاز قرارداشت که این نتیجه هم مرهون ۴ تساوی و یک برد تراکتور در مجموع ۶ بازی بود که در مقایسه با نتایج لیگ فعلی تفاوت چشمگیری دارد.
با این حساب می توان بر روی تراکتور مدل ۹۵ که به گفته مدیرعامل باشگاه؛ قهرمان لیگ خواهد شد؛ حساب باز کرد تا این رویه را تا قهرمانی لیگ شانزدهم ادامه دهد و گوی قهرمانی را از آن خود کند و لازم به ذکر است که تراکتور در این لیگ تا به حال نتوانسته از پتانسیل بالای هواداران و ورزشگاه مناسب برخوردار باشد که خود عواملی بسیار مهم در نتایج تراکتور و بازی هایش محسوب  می شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز