روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
صنایع‌دستی و سوغات از ظرفیت‌های مهم جذب گردشگر است

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز، گفت: صنایع‌دستی و سوغات یکی از ظرفیت‌های مهم تبریز در معرفی پتانسیلهای فرهنگی و جذب گردشگر است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ تبریز، شهرام دبیری ضمن بازدید از نمایشگاه دومین نمایشگاه بزرگ صنایع دستی و هنری رضوان در جریان روند برپایی این نمایشگاه قرار گرفت.
وی تاکید کرد: خوشبختانه امسال با برگزاری این نمایشگاه ها گوشه‌هایی از توانمندی‌ها و پتانسیل های فرهنگی و تاریخی کهن شهر تبریز به نمایش عمومی گذاشته شد.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به شعار سال «اقتصادی مقاومتی، تولید و اشتغال» تصریح کرد: حمایت از تولید ملی یکی از تاکیدات همیشگی مقام معظم رهبری است که مورد توجه شهرداری و شورای شهر تبریز در مدیریت شهری قرار گرفته است .
گفتنی است، شهرداری منطقه ۶ کلانشهر تبریز با وسعتی بالغ بر ۷ هزار و ۴۳۱ هکتار از لحاظ جغرافیایی حدود یک سوم از سطح شهر تبریز را شامل می شود که جمعیتی حدود ۱۲۰ هزار نفر، را تحت پوشش قرار می دهد.
این منطقه به دلیل قرار گرفتن در مسیر ورودی زمینی شمالغرب تبریز، ورودی مسیر هوایی و نیز مسیر ریلی، از اهمیت و جایگاه خاصی در ارائه خدمات به مسافران ایفا می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز