روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 649
  • 1,097
  • 1,389,814
صنایع بالای ۱۰۰ کیلووات پاداش همکاری می گیرند

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق تبریز از تخصیص پاداش طرح قطع بار برنامه ریزی شده به صنایع بالای ۱۰۰ کیلووات خبر داد.
اصغر بابازاده در جمع هیئت امنای شهرک صنعتی شهید سلیمی اظهار داشت: این طرح به منظور مدیریت مصرف برق برای عبور از پیک تابستان بوده و تا سال گذشته فقط شامل صنایع بالای ۲۰۰ کیلووات بود، اما با توجه به گرمای هوا شرایط آن تغییر کرده است.
وی با اشاره به ظرفیت بالای شهرک شهید سلیمی به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی شمال غرب کشور، افزود: ۱۹۸ واحد صنعتی بالای ۱۰۰ کیلو وات در این شهرک وجود دارد که ما می توانیم در کمترین زمان، بیشترین نتیجه را در زمینه مدیریت مصرف در این مجموعه بگیریم.
وی از نصب کنتورهای هوشمند طرح فهام در واحد های صنعتی خبرداد و افزود: با نصب این کنتورها برنامه ریزی و مدیریت بار به صورت هوشمند انجام خواهد گرفت که نقش بسزایی در مدیریت مصرف صنایع، به خصوص در زمان های اوج بار دارد.
بابازاده خطاب به مدیران انرژی واحدهای صنعتی ابراز داشت: انتظار داریم مدیران انرژی برای مدیران عامل صنایع در زمینه استفاده صحیح از انرژی برق، تصمیم ساز باشند.
در ادامه این جلسه، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق تبریز از افزایش پاداش همکاری صنایع نسبت به سال گذشته خبرداد و افزود: طرح های تشویقی شامل قطع بار برنامه ریزی شده، ذخیره عملیاتی و خود تامین می باشد.
سید ابراهیم فکاری افزود: در سال های گذشته صنایع همکاری خوبی با این شرکت داشته اند و ما در زمینه توزیع انرژی برق، با کمبود مواجه نشده ایم.
وی در خصوص طرح قطع بار برنامه ریزی شده صنایع تشریح کرد: این طرح که در سال های گذشته با عنوان “طرح تعطیلات و تعمیرات تابستانی” ارائه می شد، از امسال شامل تمامی واحد های صنعتی بالای ۱۰۰ کیلووات می شود و صنایع می توانند با اعلام همکاری از مزایای این طرح برخوردار شوند.
وی در ارتباط با طرح خود تامین نیز گفت: صنایع می توانند در زمان اوج بار شب و روز، ژنراتورهای خود را وارد مدار کنند و برق تبریز با نصب کنتور و بر اساس تعرفه های ابلاغی شرکت توانیر برق را از این واحد ها خریداری می کند.
گفتنی است این جلسه با هدف ارائه طرح های تشویقی مدیریت مصرف ویژه صنایع با حضور هیئت امناء شهرک صنعتی شهید سلیمی به عنوان بزرگ ترین شهرک صنعتی شمالغرب کشور، مدیران عامل و مدیران انرژی واحد های صنعتی این شهرک برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز